1. 1.
    dini bütün biri olarak haklarında ne diyeceğimi bilemediğim insanlar . onları bu mübarek günde allah ü teala'ya havala ediyorum. ben ki hareketli bir yaşama , havuz başı partilerine alışmış kız paratoneri romantik bir serseriyim , bu ayda kendimi dizginleyerek hatunları yumurtadan kesiyorum; sen ne akla hizmet müslüman olduğunu ve dini vecibelerini yerine getirdiğini iddia ederek burger king de iftar yapabiliyorsun?

ulan tamam , berlin duvarı yıkıldı, lenin öldü , sovyetler yalan oldu , küresel bir dünyada daha mutluyuz ama senin bu yaptığının mevcut dünya düzeni ve modernite ile açıklanabilmesi mümkün değil. ulan bazen bu eylemi gerçekleştiren malları görüp onları hamburgerleri ile dışarı atmak istiyorum, ellerime ketçap bulaşmasın diye vazcayıyorum.
    bugünün de bir anlamı , bu eylemin de bir amacı var ibişler! kfc de mutant butu yiyerek açın bakın bence o da güzel...ya hiç mi anlamazsınız bu mübarek aydan be , ha hiç mi?
    -10 ... umbertobaggio
  2. 2.
    iftar sofrasında coca cola bulunduranlar varoldukça sorgulanmaması gereken insanlardır.

sizin için rammstein'dan geliyor

We're all living in America,
    America is wunderbar.
    We're all living in America,
    Amerika, Amerika.
    2 -1 ... dulgerbob inciryapragi
  3. 3.
    burger'in reklam mottosunu iplemeyen insandır.
    (bkz: ateş seni çağırıyor)
    5 ... antilopyawrusu
  4. 4.
    burger king'e gitmenin dini açıdan bir sakıncası olmaması nedeniyle gayet normal insanlardır.
    4 ... derberker
  5. 5.
    iftar menüsüne hurmayı da dahil ederlerse daha bir mutlu olacak insanlardır.
    -1 ... exiq
  6. 6.
    (bkz: en asil duygunun insanıdır) *
    2 ... sickthread rilodid
  7. 7.
    sayelerinde burger king her an iftar menü diye bir şey çıkarabilir, zeytini hurması içinde.
    ... the longest journey
  8. 8.
    bakalım şimdi; oruç tutacak kadar dindar, orucunu burger king'de açacak kadar da amerikan aşığı.

hmm.. kesin akplidir.
    4 -5 ... golgi aygiti
  9. 9.
    töbe haşa iftarın burger king'de yapılmasının mekruh olduğunu bilmeyen insanlardır.
    cıks cıks cıks olmamış diyoruz ve bir sonraki iftarda doğru mekanda görüşmek dileğiyle kapatıyoruz.
    esen kalın efenim.
    edit:n'olur n'olmaz, yukarıdaki bilgi atmasyondur, lütfen evde denemeyiniz. pardın yani, ciddiye almayınız.
    2 ... kelime
  10. 10.
    (bkz: god bless america) *
    ... dibi dibi rek