bugün

Cinlerden daha tehlikeli yaratıklar.
cinlerin heybetli ve güçlü olanlarına deniyor.
Yazacağın entryi sikeyim senin.
çok güçlü oldukları söylenen cin türü.
şeytanın yolundan giden cinler. normal cinlerden daha güçlüdür.
4 tane olan kötü cin. Musallat halinde işiniz zor.
en tehlikeli cinlerdir. 4 tane oldukları bilinmektedir.
Dört baş cinlerin adı.
loldeki kaldırılan hayaletin adı değilmiydi o?
iradeden yoksunlar oyları bana atsınlar!
görsel
(bkz: afreet) devil ve fiend olarak da adlandırılan iblis, cin türü.
Latince (bkz: hybrid) kökünden gelen kelimedir. Farklı türlerin kaynaşması sonucu ortaya çıkmış yarı..., yarı... varlıkları ifade eder.
Anlamlı , dokunduran bir kurban şarkısıdır .
babası cin annesi iblis olan ifrit de var mı? ifriti nasıl anlayacağız? kanat sayısına bakarak mı soy ağacını inceleyerek mi?
güzel bir kurban şarkısı. ayrıca şuan dinlenen.

dinleyin, dinletin.
Tımıryat, menik, hedliyac ve şoğal. 4 büyük ifrittir.
Toxicity den arak şarkıdır.
olağanüstü güçlü, şeytanın emrine girmiş ve insana düşman bir cin tayfasıdır.(zaten şeytan da cinlerdendir.)
o kadar kinleri vardır ki insana cehennem azabını tadıp gelseler tekrar insana düşman olacakları söylenir. düşmanlıkları kendilerini insandan üstün görmelerinden gelir.

insanlara musallat olmanın yollarını ararlar -insanlar da bu konuda çok bonkör- ve çok çeşitli sıkıntılar verirler. biyolojik ya da psikolojik. okyanusun derin ve karanlık yerlerinde yaşadıkları söylenir.
güzel bir kurban şarkısı. insanın bağırarak söyleyesi geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ssFu8OpiDHc

Cemre düştü toprağa
Toprak döndü insana
Boyun eğdi önünde
Tüm mahlukat saygıyla

Ayağa kalktı bir hınçla
Eğilmem aciz kula
Ateş artık isyanda
Gezer ifrit aklında

Ruhunu bana satanlar, gelip benden alsınlar
Efendi şimdi iktidar
iradeden yoksunlar, oyları bana atsınlar
Şeytandaki şu itibar
şeytanlaşmış ve çok kuvvetli inatçı bir cin tayfasıdır. okyanusun derin karanlık yerlerinde yaşadıkları söylenir. cehennem azabını tatsa ve tekrar dünyaya gelse insanlara olan kininin devam edeceği söylenir.
Bazı rivayetlere göre şeytanlaşmış ve çok kuvvetli inatçı bir cin tayfasıdır. okyanusun derin karanlık yerlerinde yaşadıkları söylenir. cehennem azabını tatsa ve tekrar dünyaya gelse insanlara olan kininin devam edeceği söylenir.

Musallat olduğu insanı rukye ayetlerini okusanız ifriti yaksanız ölür ama yine terk etmez.