bugün

çekmiş olmamız lazımdı lan, yoksa iflas bayrağını da mı sattık amk.
Çok da şeyetmeyin yani. Akp bahane daha doğrusu bir günah keçisi arıyordu. Akp çıkar corona yüzünden böyle oldu der. Akp'ye inanan milyonlarca safsiken vatandaş halihazırda var zaten. Bir 5 yıl daha icazet alırlar durmak yok yolunmaya devam ederiz...
2017’de evet, senin de konu başlığında da belirttiğin gibi iflas bayrağını çektim, çünkü kötü bir evlilik yaptım ve hayatım cehennemi oldu, iki sene sonunda da doğal olarak ilişkiyi bitirmek durumda kaldım, sağlık olsun şimdi rahatsızım ancak daha mutluyum.
nedense bu krizden ülkece fayda sağlayacağız gibime geliyor.
2018 den beri tanıdıkları mı uyardım yapmayın arkadaşlar etmeyin arkadaşlar dikkatli olun şemsiye geliyor bir girerse dedim açılır bunlar bana erol taş gibi güldüler üüü bittik battık napacaz işler açılır mı diyorlardı bende daha kötü günlere hazır olun dedim yürü git moral bozuyorsun dediler.

sebebi tamamen yanlış kararlar ekonomist değilim ama ben birşeyler göre biliyorsam artık gerisini siz düşünün. önlem paketi felan dedikleri hikaye.
taktik kredi çekip kredi kartıyla yatır dönder yapanlar gibi bir yerde tıkanır.

buarada iflas etmemize sevinenler gitsin kına yaksın.
üzgünüm lale devriydi çok güzeldi ama bitti. tarihten hiç ders çıkarmıyorlar.
Biz ne badireler atlattık. Ana sol hükümetinde iflas etmedik, şimdi hiç etmeyiz.
berat albayrak çokomelli bir paket açıklayacaktır. az sabredin.
iflas bayrağını çekemeyiz.

iflas ettiğimizi açıklayabilecek bir televizyon kanalı yok çünkü...
2019 ikinci çeyreğinde durumun ciddiyetini kavrayacağız.