bugün

gizli bir şeyi açığa çıkarma, birçok kişiye duyurma.
(bkz: ifşa etmek)
(bkz: ifşa olmak)
gizli bir şeyin açığa vurulması, bilmemesi gereken kişiler için bilinir hale gelmesidir.
anlamını 2 gündür milyonların öğrendiği kelime..
kötü bir şeydir. yapmayınız, yaptırmayınız efenim.....
Toplum olarak en sevdiğimiz. Birisinin yediği boka bakmayı seviyoruz.
Başımıza gelmesini istemediğimiz, ama uygulamayı çok sevdiğimiz olay.
toplum olarak en sevdigimiz. birisinin yedigimiz boka bakmasini seviyoruz.
Herhangi birinin duyulmasını istemediği açığını dile getirmektir. Kötü bir olaydır.
açığa çıkarma durumu. aklıma gok yeleli bozkurt geldi.
hiç unutmam sene geçen sene icloud hesabı patlamış inci çalkalanıyor. gece 3 de arkadaş aradı kalk lan kalk ifşa var diye koştum bilgisayarı açtım hemen öhöm neyse. tabi o zaman kate upton cenıfır lawrıns goruyoruz , bu ifşa heycanlandırmadı bizi. ayrıca cinsel hayatın kendini ilgilendirir de sen manyak mısın bacım tanımadığın etmediğin adamlara açık saçık resimlerini yolluyosun. hiç mi alına gelmedi bunların internete düşebileceği.
Gizli olan bir konunun veyahut olayın açığa çıkmasıdır. Bu konular genelde kısıtlı kişiler tarafından bilinir ve bu kişilerden biri veya birkaçı tarafından umuma yayılır.

Yalnız instagram da facebook ta veyahut diğer sosyal ağlarda daha önce yayınlanan herhangi bir fotoğrafın başka bir mecrada yayınlanması ifşa değil paylaşımdır. Hiçbir cezası da yoktur. Acı belki ama gerçek. Hatta ve hatta kendi rızanız ile başka birine yolladiginız bir fotografin dahi baska biri tarafından yayınlanması ifşa değildir. Eheh..
suçtur.
hem de ciddi suçtur.
herkes bana senin ifşan ne zaman gelecek diye sormaya başladı, eminim ben de mükemmel biri değilimdir ama benim kimsede resimli ifşam yok arkadaşlar, başta utangacım ben, en fazla yüz resmimi bulurlar..
Çocuk gibi bir yazardır. Hatta şuan sadece şu üstteki entryi okuyup da bunu söyleyebilirim ve söylediklerimin arkasında durabilirim.

Edit: (bkz: donny donowitz)
Allahuekber diyerek okuduğum şeyler. Evet.
işte karşınızda tibbers.

görsel
ifşanın kralı burada olandır. 17-25 aralıktan 9 ay önce rte'ye sunulan mit raporu.

görsel
görsel
görsel
orospuların orospuluklarının ortaya çıkması iyi olur tedbir amaçlı fakat hukuki açıdan adamın anasını sikerler.

edit: inci sözlüğe dönüştük aq bu ne ?
niyetini sonda belli etmiş yazar. acemice bir takip ve artı kasma yöntemi, ne gerek varsa.
tutmayın küçük enişteyi salıverin gitsin.
bu saatte ifşa mı olur dediğim ifşa. artık darbeler bile 21.00 da oluyor. şu ifşayı prime time da yapsan olür müydün hı.
sözlük sözlük değil, lise amk.
beni de ifşa edin amk ben de sözlük playboyuyum beni niye ifşa etmiyorsunuz amk ben de birçok sözlük kızının hayalleriyle oynadım hatta birçok sözlük erkeğinin de hayalleriyle oynadım beni de ifşalayın amk yapacağınız ifşayı sikeyim. evet.
ifşa 2: at gozluklu at gerçekten atmış. bunu sözlukte çok az kişi biliyor.