1. 1.
  insanların artık şehir içlerinde dâhi güvenlik haklarından yoksun bırakıldığının göstergesidir.

  Küçükçekmece Kanarya mezarlığının yanında yolcu indiren iett otobüsüne yaklaşan 6 şerefsiz pkk'lı otobüsün içine molotoflu saldırı düzenlemiş, bu sırada dershaneden evine dönmekte olan 16 yaşındaki genç kız alevlerin arasında kalmış ve vücudunda 3. derecede yanıklar oluşmuştur.

  Şimdi: Be hey allahsızlar işinden okulundan evine dönen masum insanlardan ne istiyorsunuz? Siz kimin memleketinde kime artistlik yapıyorsunuz? Derdiniz isteğiniz nedir sizin? Devlet dâhi kürtleri kazanmak için elinden geleni yapıyor. Size acaba nasıl yaranılır, söyleyin biz de bilelim. Aslında ne söylesek boş insanların midesini bulandırmaktan başka hiçbir işe yaramıyorsunuz. Dünyanın en çirkin yaratıklarısınız, iyilikten zerre kadar nasibinizi almamışsınız. Konuşmanız mide bulandırıcı, sesiniz mide bulandırıcı, giyiminiz kuşamınız mide bulandırıcı. Pisliksiniz ulan siz! En sonunda herkese bunları da söyletin. Düşün artık Türk milletinin yakasından! Yıllardır yettiniz artık! Toprak mı istiyorsunuz, yer mi istiyorsunuz? Ulan size istanbul'u terk edin diyen var mı! Kaşıntınız ne sizin!Şeresiz oğlu şerefsizler!!!
  35 -5 ... byjournal
 2. 2.
  molotof KOKTEYLi iLE DAĞDAN iNME kutlamalarıdır.
  3 -1 ... meydanbenim
 3. 3.
  bu olay hakkaride bir kızın başına gelseydi şu an sözlükte yüzlerce entyr girilmiş olup hümanist söylemlerden geçilmezdi. ayrıca taraf gazetesi tam sayfa manşet atar ve faillerin cezalandırılmasını isterdi.

  talihsiz kızın fotoğrafı aşağıdaki linkten görülebilir.

  http://www.gazeteci.tv/haber.php?haber_id=52457
  16 -2 ... soyle doktor bir umut var mi
 4. 4.
  16 yaşında bir kız belki de acı içinde olayın etkilerini atmaya çabalarken, birileri evinde oturup monitöre yapışmış vaziyette, aldatmak, para ve geyik başlıklarla ilgileniyor.
  çünkü o kız kendisi değil.
  başlık gitgide alta doğru kayarken, daha da popüler olabilmek için birileri kendini öven saçma sapan başlıklarda göğsünü şişiriyor. birileri yazdıkça başlığına daha fazla başlık diyor. daha fazla.
  oysa yakın zamanda türkiye gündemine oturan barış yanlısı görünen bir oluşum, dağı şehre indirmiş çoktan.
  ve belki birgün o bir otobüste açacağı müthiş başlıkları düşünürken 16 yaşındaki kızın yaşadığı onun da başına gelecek.
  umarım asla olmaz.
  o zaman görün bakın nasıl da tepkisizliğe tepki verecek.
  10 -1 ... meydanbenim
 5. 5.
  bir kaç orospu çocuğunun yaptıkları iştir.

  yapanlar bulundu diyelim ne olacak "pişmanım lo" diyecekler salınacaklar üzerine de 5000 lira hayata kazandırma yardımı ki gidip daha modern silahlar alabilsinler ne o öyle molotof kokteyli el bombası varken çok ilkel şeyler bunlar. ne de olsa çok çağdaş, çok hümanist bir toplumuz yanarak ölmek çok acı veriyor doğrudan parçalansınlar ki acı çekmesinler.

  iş bu tüme varımdan da anlaşılabileceği üzere devlet sadece vatandaşının acı çekmemesini istiyor!
  22 -1 ... xargn
 6. 6.
  ezilmiş, sevgi pıtırcıklarının yaptığı eylem. başka birşey söylersek faşist oluruz.
  9 -3 ... mhertalian
 7. 7.
  (bkz: nasıl orospu çocuğu olunur)
  8 ... dolmathekalem
 8. 8.
  şerefsizlik! şerefi olmayan kahpelerin yapacağı arkadan vurma olayının daha da aşmış hali.

  o 17 yaşındaki kızın belki artık yaşama sevinci bile kalmamıştır, o kızı bu hale sokan insanların ise bunu gülerek kutladığına eminim. o ağzınızdan çıkan salyalar içerisinde boğulacağınız gün elbet yakındır. günahsız sivillere, yeni doğmuş sabilere, hatta annesinin karnındaki o gün yüzü görmemiş canlara kıyan ve bunu 'eylem' yaptık diye nitelendiren, açıkta fazla kalmış, çamaşır suyu ile yıkanmış o cahil beyinlerinize sokayım.
  10 -2 ... cool adam
 9. 9.
  (bkz: idam cezasının geri gelmesi)
  2 ... ruznamce
 10. 10.
  tam bir orospu çocukluğu hikayesi.

  ulan neredesiniz şimdi? sözlükte direne direne kazanacağız diye bakınızlar verip, klavye başından pkk sempatizanlığı yapan orospu çocukları? evet, açık açık söylüyorum, sözlükte pkk sempatizanlığı yapan orospu çocukları var ve eminim şu anda şu kızcağızın haline kıs kıs gülüyorlardır!

  faşistim ulan. sizin yüzünüzden, şu kızın hali yüzünden faşistim amına koyayım.

  (bkz: götü dara gelince susan pkk sempatizanı)
  7 ... they killed kenny you bastards