1. 1.
  (bkz: acı gerçekler) * *
  linç edileceğim, belki oral seven kardeşlerim tepki gösterip zorla ağzıma vermeyi isteyecek ama üstte de belirttiğim gibi acı bir gerçek bu.

  ülkecek meraklıyız idrar çıkarmaya, insanların rahatlamasına yardımcı olan organları yalayıp emmeye. hani kabataslak düşünüldüğünde kulağa hoş gelebiliyor ama, işin detayına indiğinizde durum hiçte iç açıcı deyil orala gönül vermiş sevgili sol yoldaşlar.

  aslında böyle düşünmemim tek sebebi milletçe hijjene olan uzaklığımız aslında. yoksa ıslak ve nemli bir ortamda gezinen bir pipişko hangi erkeği mutlu etmez ki?

  eder, lakin iş "hadi sıra sende" ye gelince değişebiliyor. çok deyil 10 ya da 15 dakika önce şarıl şarıl işemiş bir organ üzerinde dil gezdirmek gerçekten mümkün olmuyor. * işi daha da ileriye götürüp anüs yalayanlarınız bile var maalesef.

  envai çeşit hastalık ile tanışmanıza vesiledir bu yaptıklarınız arkadaşlar. özellikle sol kardeşlerim. zira heyecan, zevk, fantezi yapmak adına yalamadık yerinizi bırakmıyorlar. bağlamak gerekirse; rica edeceğim insan gibi sevişelim.

  sağlıklı bir toplum adına birbirimizin ağzına vermeyelim kardeşlerim. he veriyorsak da hijjen konusunda üzerimize düşeni lütfen yapalım. öyle ıslak mendil ile üzerinden pıtışınızı silmekle olmuyor bu işler. evet.
  ... inatedipsaunadaterlemeyenadam