bugün

--spoiler--
Kaçınız çıplak bedenlere bakmayacak kadar adamsınız diyen kızlar, peki kaçınız spor arabalar, nakit paralar karşısında soyunmayacak kadar kadınsınız?
--spoiler--

diyerek ibretlik ayar vermiştir.
BABASNIN OĞLU. ADAM AYARBAZ AMK! o değil de haklı biraz, sonuçta o burna bile soyunanları görünce, olayın parayla ilgili olduğunu anlamış, bir nevi kendine vermiş la herif ayarı.
(bkz: ibret alınıyor)
kıro adamın kıro oğlununun verdiğini sandığı ayardır.
idodan gelmesi beni şaşırtmıştır. lakin yerden göğe haklıdır. idoda ibonun yolunda gidiyor.
kaçınız pkk ya yardım etmeyecek kadar şereflisiniz diye cevaplanacak ayar.
bir garip tatlı ido lafı.

fakat mantık hatalarını da beraberinde getirmiş.
birincisi; sevgili ido! sen zaten süper zenginler sınıfındasın ve sadece sana yeşillenen hatunlarla birlikte olursun. yani sen aramazsın, onlar gelirler. e gelenler de boşuna gelmez. zenginlikten faydalanmak için gelir. onlar için soyunmak, ilişki ve saire konu değildir. sen bu amaçla gelmiş kadınlara ayar veremezsin, çok yersiz olur. onların amacı zaten bellidir.

ikincisi; sevgili ido! senin halis duygularla ve karşılıklı hoşlanma ve muhabbet yoluyla edindiğin delikanlı bir kız arkadaşın oldu mu? servetini önemsemeden sadece seni sen olduğun için seven bir kız arkadaşın oldu mu? olduysa bile farkında olman mümkün değil o ayrı mesele. gerçekten delikanlı olan bir kızı soyabildin mi servetinle? amacı para olmayan bir kızı soyabilirsen o zaman gel bi daha konuşalım bu meseleyi. yok ben uğraşamam diyosan sorun yok o zaman. ayar olayına filan da girme boşu boşuna. adnan oktar ve boyalı maşallahçı yumurtalarından öteye gidemezsin.
tecrübeden doğan ayardır. aynı zamanda kendisine de vermiştir. haklıdır da...
(bkz: ido)
(bkz: ıstanbul deniz otobusleri)
hala gülüyorum kendime.
genç kızların içiniz sızlatmış olan ayardır.

yüzsüzler burada entry giriyorlar, yüzsüz olmayanlar çoktan yataklarına yüz üstü atlayıp ağlamaya başladılar bile.**
soyunmayı kadın olmanın ölçüsü almak en baştan hatadır. sayısız kadın profilinde dansözler en başta yer alan bir adam içinde fazla lükstür üstelik. asılolan sürekli giyinik dolaşmak da değildir, insan çıplak doğar ve ölürken.
işin doğrusu, erkek içinde kadın içinde aynıdır. o da nerede soyunup nerede giyineceğini inancı ile ayarlamaktır, çıkar ve para için değil.
ido'nun twitter'dan verdiği ayardır. Ne babasını ne kendisini günahım kadar sevmem ama bu sefer cuk oturtmuş kendisi. twitter'dan ''Kaçınız çıplak bedenlere bakmayacak kadar adamsınız diyen kızlar, peki kaçınız spor arabalar, nakit paralar karşısında soyunmayacak kadar kadınsınız?'' demiştir kendisi. Şimdi bütün gün bilgisayar başında oturup kızların bıyıkları hakkında konuşan bir adam olsa siklemeyiz de ido bu lafı etmişse nakit para karşılığı soyunmayacak kadınları soymuştur diye düşünmeden edemiyor insan. hoş bu çıplak bedene bakmamanın adamlıkla ne alakası olduğunuda hala çözemedim ya. meme var lan karşımda niye bakmayayım? soyunma madem mk.

http://magazin.milliyet.c....2012/1619140/default.htm

edit: içimden paragrafı ''evet.'' diye bitirmek geldi birden. nerden estiyse. *
(bkz: bozuk saat)
not: i.stanbul d.eniz o.tobüsü konuştu.
idonun babasının serveti erimektedir dolayısı ile ido da yavaş yavaş parasız kalmaktadır...

şimdi şu var babası mermiye kafa attı, ölümlerden döndü ido ne yaptı antalya da kızlarla keyif çattı... delikanlı adam babası hastaneden çıkmadan kendisi plajlarda...

şimdi ne oluyor babasının parası azalıyor işleri kötü gidiyor idoda parasız kalacak bu sefer delikanlı ayaklarına yatıp karı kız götürmeye kalkacak..
kendisi de kızların parası ve spor arabası olduğu için geldiğini biliyor.
yoksa kimse kaşlarına kurban değil. *
kendiyle barışık şahsiyet. çirkin olduğunun bilincinde!
idonun söylediği doğru, maalesef bazı kadınlar etiyle para kazanmaktadır.
--spoiler--
http://imgim.com/ibretalindi.gif
--spoiler--
kaşarlarla çok içli dışlı olmanın etkisinde edilebilecek laflardandır.insanoğlu ne kadar geniş bakmaya çalışsada görebildikleri ve akıl yürütebildikleri malesef sadece çevresinde olanlar kadardır.kendi açımdan bakacak olursam bir spor araba hayatım boyunca (mucizevi şeyler hariç) alamayacağım bir şey. çok mu lazım hayır.şimdi bu araba için ağzından salyalar akan bir barzonun karşısında soyunup oranı buranı mıncıklatmanın bir anlamı var mi tabii ki yok.hayat çok kısa geri kalan kısım için listeme bir pişmanlık eklemenın bana bir kazancı olabilir mi ki? birilerinin paradan daha değerli şeylerinde olduğunu farketmesi lazım bu cümleleri söylememesi için.ayrıca o spor araba için göt verecek erkekleri bile bulabilecekken kızlara haksızlık olur bu önerme.
Abi sana o tiple baska hangi sebeple gelinir ki diye yanitlamak istedigim ayarimsi ergenik soz.