1. 16777215.
  eski adı ortaköy kültür merkezi.
  1 ... a la folie
 2. 0.
  12 haziran 2010 grup yorum 25inci yıl konseri sonrası halkın takımı üyelerine tepki göstermiş kültür topluluğudur.

  idil Kültür Merkezi (iKM) Dostlar, yoldaşlar..

  Bildiğiniz üzere 12 Haziran günü Grup Yorum'un 25.yıl konserini kutladık.Sevinçle, çoşkuyla, heyecanla..Ama sizin görmediğiniz bazı tatsız olaylar oldu.Bu olaylar kapalıda oldu.( O konserde sadece kavga KAPALI TRiBÜNDE OLDU )..Kimler arasında oldu diyorsanız eğer.Onuda açıklayacağım şimdi.Zaten bu a...lbümü yapmam da o yüzdendir.

  1- Grup Yorum konserine gelirken ALKOL almak mantıklı mıdır? Ki Grup Yorum 'YOZLAŞMAYA KARŞI MÜCADELE' verenlerin yanında olan bir grup ve destekleyecisidir.
  2- Grup Yorum'un ve Halk Cephesi'nin belirlediği görevlilerin elinden insiyatifi almaya kalkışmak ne kadar akıllıca?
  3- Orada 'Beşiktaş' maçı yoktu.Grup Yorum konseri vardı.Ve orada atılan sloganlar belirlendi.O sloganlar dışında başka sloganların atılması YASAKTI.
  Bu kurallara uymayana, insiyatif dışı slogan atanlara müdahale edilecekti.Ve edildi.Halkın Takımı üyeleri kafasına göre slogan , tezahürat yaptırmaya çalıştı.Buna karşı çıkan görevliler ve Halk Cephesi üyeleri arasında kargaşa çıktı.işin kötü yanı HALKIN TAKIMI üyeleri ALKOL alıp böyle bir konsere geliyorlar.Sanırım kendilerini maçta hissettiler.Ve alkol alıp konsere gelenler kendilerini haklı konumuna sokmaya calısıyorlar.Kendilerine Devrimci Diyorlar.
  Kendilerine Devrimci Diyenlerin ilk sloganı TEK YOL BEŞiKTAŞ 'mış.. Hayır devrimcilerin ilk Sloganı TEK YOL DEVRiM 'dir(!)

  Yukarıda da sölediğim gibi.
  -Böyle konserelere DEVRiMCiLER alkol alıp mı gitmeli? Onlara göre sorunun cevabı EVET. Bize göre HAYIR.
  - BEŞiKTAŞ maçında..Kapalıda olan çArşılılara Fener , Galatasaray, Bursaspor, Trabzonspor
  tezahüratı/marşı söylettirmek ne kadar saçma geliyorsa.Halkın Takımı üyelerinin kendilerini insiyarif görmesi ve slogan/marş söyletmesi o kadar saçmadır.
  - Şimdi atkısında Che Gueavara resmi olan Hakın Takımı üyeleri.Size soruyoruz.
  TEK YOL DEVRiM mi?
  TEK YOL BEŞiKTAŞ mı?
  Eğer Beşiktaş diyorsanız.CHE ve diğer devrimciler hep TEK YOL DEVRiM derdi.Bunuda öğrenin..bazıları 35 sene alanlarda oldugunu iddaa ediyor ama DEVRiMCiLiK ne oldugunu öğrenememiş.

  BENDE BiR BEŞiKTAŞ'LIYIM !
  BENDE çArşı'lıyım..

  Amacımız BEŞiKTAŞI, çArşıyı karalamak, kötülemek değildir.
  çArşı, nerede içeceğini bilir.Mesela Maç Öncesi.Bu bir maç değildi !
  Zaten herkes çArşı'nın yaptığı organizasyonları biliyor. çArşı'nın bunada tepki göstermesini diliyorum.*
  3 -2 ... i belong to che
 3. 1.
  eskiden taksim aznavur pasajinda olan merkez sonrasinda okmeydani'na tasinmistir. grup yorum, tavir dergisi ve anadolunun sesi radyosu'nu bunyesinde barindirir.

  edit : bilgi icerikli entry'nin '-' oylanmasini hala anlayamiyorum.
  9 -2 ... humbara
 4. 2.
  (bkz: ayçe idil erkmen)
  3 ... a la folie
 5. 3.
  kültür sanat faaliyetlerinden tutunda mahallenin asayişini sağlamaya kadar mahalle halkına faydalı ne varsa yapabilen kurum.
  2 -1 ... bircirkinadam
 6. 4.
  idil kültür merkezi aracılığıyla çocukların masum duygularını kullaranarak ücretsiz gitar, tiyatro kursları düzenleyip terör örgütü dhkpc ye eleman kazandıran sözde kültür merkezi.
  2 -2 ... emelmemel