1. 1.
  idealize ettiğimiz hayatla yaşadaığımız hayat arasındaki uçurumdur. insana acı verir. hep hayaller kurarız geleceğimizle ilgili ama çok azını gerçekleştirebiliriz. olmak istediğimiz kişi olamayız bir türlü. bu yüzden inandığımız gibi yaşamadığımız için yaşadığımız gibi inanmaya başlarız.
  3 ... sidewinder
 2. 2.
  realist insanları etkilemeyen olgudur. hiç umursamayan insan da buna örnek teşkil edebilir ama böyle bir insan kanımca yüzdenin çok ufak bir kısmındadır.
  ... lan senin de nickinin de amk
 3. 3.
  bize neler hazırladığını asla bilemediğimiz gerçek. ancak bildiğimiz bir gerçek var; iyilikler her zaman ödüllendirilmez, bazen hatalı kararlar, güzel başlangıçlara da neden olabilir. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlamak var bazen. hata yaptığımızda ikinci bir şansı hak ederiz çünkü Yuzlerce farklı yaşam şekli bizi bekliyor. Tıpkı hayatın kendisi gibi, ne zaman ne olacağını asla tahmin edemeyiz. bir çok kötülük var dünyada ve biz günün birinde raydan çıkabiliriz istemeden de olsa. o çok kötü hissettiğimiz anlarda; yani raydan çıktığımızda güzel şeyler bekliyordur bizi bilemeyiz.
  ... linka
 4. 4.
  idealleri yaşamak ve yasatmanın zor olduğu şu günlerde yaşadığımız hayatla ideal ettiğimiz hayat çok uzak kavramlardır.
  1 ... dolphin1453
 5. 5.
  astronot olmak isteyen son çocuğun da kpss ile muhasebeci olması gibi bir şeydir. idealize ettiğiniz hayatta jokerken, gerçek hayatta batman olabilirsiniz.
  ... galaksiler arasi yolcu
 6. 6.
  hala zamanım var.
  oyun bitmeden sonuç belli olmaz.
  ... refulin