bugün

biri 80 , ötekisi 90 olsa iyi. maksat, gözüm dışarıda kalmasın.
kaportacı hüseyin abinin dediğine bakılırsa bujiye göre değişmektedir.
doldursun yeter. *
(bkz: 12 5 falan)
göğüs ucundan göğüs altına kadar 7-8 cm, göğüs ucundan boyna okadar olan mesafe ise 19-21 cm olmalıdır.

yani şöyle;

görsel
ideali kişiye göre değişir. ama bana göre, balık etlilerdeki küçük memeler ve zayıflardaki koca memeler hiç güzel değil. Zayıfta ele gelmeli, balık etlide ele sığmamalı ama hayvan gibi de olmamalı.
(bkz: hentbol topu)
(bkz: ideal penis boyu)
(bkz: avuç içi kadar mutluluk yeter) (bkz: fatih erkoç)
(bkz: milenyum kadını)
tam avuç içini dolduranı ve dimdik olanı makbüldür. Erkeklerdeki avuç büyüklüğüne göre de tercihler değişebilmektedir..
ele avuca gelicek ama el boyunu geçmeyecek, sarkma durumları ise en kötüsü.
ineklerde, 2 kg domates dolu poşet kadardır.
Böyle avucu dolduracak ama taşmayacak, ağza yarısı sığacak ama kalanı buruşmayacak, ucu 50 kuruştan küçük 1 tl den büyük olmayacak, arasına penisi yerlestirdiginde iki yana dagilmayacak ama çok da sıkıştırma yapmayacak. Yerim. Evet.
tavanı kadar sokağın ve dibi kadar cehennemin.
90B

Bak küçültme, ya da büyütme yapanların çoğu bu bedeni isterler.

Böyle ne çok ne de az tam tadında.
o kadar isim bilmiyorum eli doldursun yeter.
Eski sevgililerimden yola çıkarak söylemem gerekirse 85-90 civarı oluyor. Fazlası tabi göz çıkarmaz ama küçüğü cidden hayattan Soğutur. Rakamlarla konuşmak yerine görsel bir ölçü verecek olursam da o kız bol bile giyse memeler ben burdayım diyecek aga. Yoksa benden ne Farkı kalır amk.
(bkz: ele gelecek)
Şarap kadehini dolduracak.
halk arasında "ele gelecek" diye tabir edilen, "avcu doldurma" kıstasına yakın olandır.
tabi burada bahsedilen avuç, shaq'ın veya hidayet türkoğlu'nun avuçları değildir.
Avucu doldurmasi kafidir.
85b iyidir.
yatakta yan dönünce erkeğini boğmayacak büyüklükte.
90 iyidir 90. ama bundan da büyük olmaması lazım sırıtır yoksa.

Hiç kimse kusura bakmasın, büyüklüğü önemli yoksa o ne erkek gibi dümdüz. Hatun dediğin kadınsı hatlara sahip olur.