bugün

yoktur olum. 18 inde evlenenler bu konuda daha sansli. eger birbirleri icin dogru aday iseler tabiki.
Kariyerini ve hayatını düzene sokmuş 30-40 yaş arası erkekleri, okulunu yeni bitirmiş ya da bitirmemiş, fikirleri yeterince olgunlaşmamış, henüz kariyer yapmamış ya da çalışmayacak “genç ve güzel” kızları evlilik için uygun gören veya görecek olan pipililerin dolduracağı başlık.
ya he kariyer he olgun fikir.

ulan bunu diyenin annesi babasi 18 19 nenesi dedesi 15 16 yasinda evlenmistir. acik ve net.
Hazir oldugu zaman.

Bu devirde böyle eskilere bakmayin ama kadinlar fazla da geç kalmasin sonra sorun çikabilir.
18,19 en ideali.
erkekler için 20 - 30 yaş arası kendini geliştirme yaşı olmalıdır. paran varsa eskort yoksa kerhane bulabiliyorsan kaşarlar üzerinde kendini geliştirip, evlendiğinde eşini seksin doruklarına çıkartmalıdır.
30 idealdir evet.
Erkekler için de kadınlar için de 30-40 yaş arası olduğunu düşünüyorum.

Önce herkes gençliğini yaşasın, düzenini kursun. Sonra evlenip çocuk yapılır.
50 ve ustu.
28-30 aralığında olduğunu düşünüyorum.
askerden döndükten beş yıl sonra.
evlenmek için uygun şartlar ne zaman olursa, ne zaman o sorumluluğu alabiliyorsan ideal olan o yaştır. her şeyi bir kalıba sokmanın anlamı yok.
Erkek 27

Kız 23

Çok ideal.
erkek 7 yaş büyük olmalıdır.
islama göre 7-9 arası idealdir.

Edit: https://www.google.com/am...-evlenebilir-2156867/amp/
kadın için 24'e kadar,
erkek için 29'a kadar olan süredir. bu yaşlardan sonra evlenmek saçmadır. zira bu yaşlara kadar insanların düzeni oturuyor üstüne yüzde 99 yanlış kişiyle yapacağın evlilikle düzeninizi niye bozuyorsunuz anlamıyorum.

kimselere hesap sormadan kafan rahat gez, dolaş işte ne güzel. çok istersen 45 yaşından sonra herhangi bir insanla evlenirsin. evlenmek zor bir şey değil önemli olan doğru insanı bulmak.
Kendinizi hazır hissettiğiniz yaş.
kadın için 18-28, erkek için 30-40 yaş arası.
evet, belirli yaş aralıkları telaffuz edilebilir de, bu iş gider ve gider o safhaya nasıl, hangi yaşta ve ne şartlarda gelir’in bütün gaibe, bilinmeze dayalı denklemlerine çarpınca anlaşılır ki, eskiler “evlilik yaş işi değil nasib işi” cümlesini öylesine değil hayat tecrübesine dayanarak kurmuşlardır. unutmayınız ki, napolyon’un en iyi yönettiği harb waterloo’dur ve o savaşta mağlub olmuştur; söylemek istediğim, ideal evlilik yaşı maalesef evlendiğiniz yaştır! pratik bir değirmendir, teoriyi öğütür!
Doğru insanı doğru zamanda bulduğun yaştır. Tabii ben doğru insan bulunsa da doğru zamanın 25den önce olduğunu düşünmüyorum.
kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman illa bi yaş önemli değil.
kadın 25 ten, erkek te 45 ten sonra pert. ona göre düşünün.
insanın kendisini hazır hissettiği her yaş.
Erkek 27
Kız 21 - 22 iyidir.

Kızın kartlaşmış olanı alınmaz.
Aynen öyle.
erkek 27
kız 21 - 22 iyidir.

kızın kartlaşmış olanı alınmaz.