bugün

Geniş omuzlu, kalın ve oturmuş sesli, bakımlı, hukukçu ve aslan burcu yağız delikanlı..
(bkz: bana ne amk)
Zencefilli ve portakallıysa yerim.
ideal erkeğin tarifini veremem lâkin, dilediğiniz yemeğin tarifini pratik bir şekilde önünüze sunabilirim.

(Bu vesileyle güzel yemek yapabildiğimi belirtmiş olmakla beraber, zeki, pratik ve kurnaz olduğumu da vurgulamanın farkındalığı ile, siz değerli hanımefendileri saygı ile selamlıyorum.)
biraz da leblebi tozu ister misin? ücret farkı alınmadan hem de.
Bulursan getirde beraber sikelim.
Kumral, masum ifadesi olan, eğitimli erkek. Sesinde ereksiyon var bir ben tutuşuyorum.
10 000 lira ve üzeri gelir, amerikan bir Sedan otomobil, 180 cm ve üzeri boy, italyan bir Sima, dilenci yarağı gibi kollar, demirden taşaklar, Belmondovari bir serserilik, Sezen Cumhur Önalvari bir romantizm, Conan obrien ın espri anlayışı, hayvanseverlik ama üzerinin kokmaması, robert de niro gibi bir tarzının olması, arada dar kesim de giyinip ibneye benzememesi, sokakta troublemaker evde kedi olması, rakı içip türkü söylemesi ama metin Akpınar a dönüşmemesi, dindar olmaması ama arada cumaya gitmesi, tarih bilmesi ama sevdiceğine cahil olduğunu hissettirmemesi, ayın 30 günü sıcak tuğla olması, yatakta goril gibi olması ama karıncayı da belini incitmeden becerebilmesi gibi özellikleri bıçaksız blendırda homojen karıştırdıktan sonra hazırlanabilecek tarif hakkında forum havasında açılmış başlık.siparişiniz hazır herşeyin en iyisine layııaak olan kezocum, sarayım mı, burada mı başlarsın yemeye?
Ben ilk entryide kendimden bahsetmiştim arkadaşlar yalnız.....
üç kelime ile açıklıyorum
para
para
para.
at mı bu yuları elinde olacak kardeş.
Çok beklersin selia demek evde neden kaldığın anlaşıldı senin. Hiç hazzetmediğim bir davranış modeli. Cahilane bir istek bu. Eşitlikten yanayım daima...
görsel
öyle birini bulda bizide siksin.
Hem söz dinlettirecek ,hem söz dinleyecek.
Evde yapın kızlar ideal erkeği, dışarıda içine ne koyuluyor bilmiyorsunuz.
Hay amk yeter yok ideal erkek yok ideal kadın bi insanın kişiliğini kalbini ruhunu sevmeyi beceremediniz yeter amk bu ne.
Şeker,baharat ve iyi olan herşey.
(bkz: manuel neuer)
Adamın fotolarına ne zaman denk gelsem besmele çekiyorum.
Ben değil, meral okay vermiş, hem de en şahanesinden.
"içinizdeki çocuğu öldürmeyecek adamı sevin. O çocukla derdi olan adamdan, ne koca olur, ne baba, ne de insan..."

Bundan öte tarif olur mu?! işte bu!
ben yurtdışında yaşıyorum, burada ölçüler farklı mesela bir tutam kaç ons yapıyor, onuda belirtirseniz.
ocakta yimeem var bakıp gelicem dur.
Malzemeler hazır. Tarif gelsin. Swhh.
Iki de yumurta kırın bari tam olsun.
Önden ve profilden acun'a benzemesi yeterlidir.
Benim bekar halim.