bugün

sevişme sıklığı ile doğru orantılı olan durumdur.
Günde iki posta.
Duş almadan evden çıkmayın.
Duş almadan yatağa girmeyin.
Yaz kış hergün.
iki güne bir olmalı. tabii nşa'da ama adanada iseniz günlük en az bi defa duş alamıyorsanız başka bi varlığa dönüşmeniz an meselesi.
Yazın hergün, kışın 3günde bir ilk-sonbahar 2günde bir.
duruma göre günde-2 günde-3 günde bir olarak değişebilir belki.
insandan insana değişen olay. Bi arkadaş bir gün yıkanmasın leş yemiş gibi kokuyor. Diğeri beş gün yıkanmasın yeni yıkanmış gibi kokuyor. Benim tavsiyem hergün saçınızı yıkamayın. Her gün yıkanan saç hemen yağlanır. Sağlıklı değil. Ph dengesini bozduğunuzdan saçınız çabuk yağlanıyor dengesizleşiyor. Saçınıza bone takın vucudunuzu yıkayın saçınızı üç günde bir yıkayın.
Kışın her gün yazın günde iki .
Edit :tüü mikroplar eksilemiş bi de pis herifler bunlar işte o otobüste dolmuşta kokan kokarcalar.
Barajların niye hemen boşaldığı anlaşıldı. Her gün hatta günde birden fazla yıkanılır mı olm?
Toplum içine çıkıyorsanız her gün yıkanın. illa 30 dakika kalmaya gerek yok. Ben her gün 10 dakika duş alırım. Bir tek pazar günü traş, temizlik falan 45 dakikayı bulur.
benim yaptığım gibi.. 2 ayda bir.
yazın her gün, kışın iki günde bir.

edit: ya bunun neyini eksiliyorsunuz arkadaşlar? allahınızı severseniz neyini yani?
Saat başı alın garanti olsun.
kisin 3 gunde bir yazlari 2 gunde bir veya hergun.
yaz kış 2 günde 1. ha yazın iş yaparsın ne bileyim bi ekstra terlersin sıcaklarsın her gün de olur. ama net 2 günde 1 i geçmesin arkadaşlar. toplu taşıma araçları, kamu alanları bu toplum bu vatan hepimizin, lütfen.
Terleyince , kirlenince , cenabet olunca gider alırsın. Bazen günde 3 kere alırsın. Bazen 5 gün duş almasan ihtiyaç duymazsın.

Şimdi kusra bakmayın da misal kış günü insan hiç dışarı çıkmıyorsa evde oturdugu yerde bir zaruret durumu da olmadıysa 4-5 gün banyoya gitmese kokuşmuş bir pislik mi olacak?
Gün aşırı.
iki günde bir.
vücut temizliği açısından hergün olması gerek lakin saç sağlığına zarar veriyor bu işlem.
Kışın ideal 3 yazın 4 veya 5.Çalışıyorsanız her gün almalısınız.
yaz kış farketmez günde 2 kez.
bu başlık bana şunu gösterdi. Sözlüğün yarısından çoğu ortalama 2 ay cünüp geziyor.
Kışın iki günde bir, ilk bahar ve sonbaharda günde 1, yazın sıcak günlerinde sabah akşam, evet kürdüm.
şu an günde 2 defa. sabah işe giderken, akşam atkadaşlarla toplanmadan önce.

kışın da aynı gerçi.
yazsa eğer hergün olurda kışın 2-3 günde bir ideal.
güncel Önemli Başlıklar