bugün

içerik bulunamadı.
An itibariyle 10 tl ye 110 tl kazandım.
En son 7 sene önce oynamıştım. Bugün oynadım ve tuttu.
görsel
pek gerçekleşmeyen hadisedir. 4 yıl oynadım, 2 defa tutturdum. biri 63, diğeri 21 tl verdi. hepsi bu. 5 yıldır da oynamıyorum. yeter.
benim 7+ dediğime alt oynarsanız gerçekleşebilecek durumdur. şansımı öpeyim.
Temiz oynayınca basittir.
görsel
görsel
zordur.
1 aylık inatçı şeytanın bacaklarını kırarak başardım.*
Sansa inanmayan bir insan olarak bu isin zeka gerekterdigini dusunuyorum . kolay is degil , iddaa bir sans oyunu degil olasik oyunudur.
Yine yeni yeniden:

görsel
Bayram harçlığımız çıktı:

görsel
kuponu tuvalette doldurursan tutar.
Mutlu eder ama ben uzerim. Arkadaslarim lisedeyken oynamis tutmus getirdiler kuponu aldim dedim yapmayin bosverin dedin uc bes lira icin degmez bakin haram dedim yirttim pisman miyim degilim neyse ki severlerdi beni de herhangi bir hasar almadim *
bi ahiretini tutturmak değildir.
Adam haklı la, umursamadan yapinca harbi tutuyor.
az önce gerçekleşen şanstır.
cidden şans işi bu iddaa.
eve girmeden yol üstü hızlıca 4 maça 5 misli atıp eve gideyim diye girdim.
aynen de salladım 4 maç ama hızlıca hiç dikkat etmedim hepsine de üst verdim.
tuttu.
bundan kelli hızlıca yazıp çıkarım.
çok değil emme 50 tl. olsun yahu yarın karıy, yok ya güzel bir yemek yerim.*
Merak edip uyanmak zorunda kalmaktir. Neyseki tuttuda boşa uyanmadim.
Maclara gercekci, tarafsiz, mantikli bakildiginda oluyor. ulan su mac kesin soyle biter demeyin kesin oyle olmasini gerektirecek nedenleri olsun. bakin sizin degil takimin nedenleri olcak. mesala 3 mactir kaybeden buyuk takin bu hafta kazanir kesin aq. demeyin yani hermaca basmak zorunda deilsin. kuponu yapin kodlari isaretleyin tam yatiracakken soyle bi bakin sizi rahatsiz eden maci hemen cikarin. la gelir bu mac ya demeyin
aceleci olmayin suprizci olmayin buyuk oynayin buyuk kazanin yada hic oynamayin 2 tlnize yazik.
10 tl kazandığında 10000 tl kazanmış kadar sevinmektir.
büyük oynayın ve garanti maçlara basın...

küçük oynayarak büyük para kazanmaya çalışacağınıza gidin loto oynayın daha iyi..

mesela 100 lira basıyorsanız,3 garanti maç ve çifte şansla oynayın..

200 kazandınız mı bu büyük bir kazançtır..
barcelonanın leverksuseni yenlesiylegerçekleştirdiğim eylem. uzun bir çalışma ve kafa yorma sonucu gerçekleştirilebilir. En güzeli ise kazanılan parayı haydan gelen huya gider diyerek çatır çutur yemektir.

braga- beşiktaş 2 4.10
cardiff- peterborough üst 1.65
b.levekusen - barcelona 2 1.25

toplam 50 tl. max kazanç: 422,8125
genellikle yeni başlayanlar acemi şansıyla tutturmuştur. Ama sonra ne kadar deneseler de bidaha zor tuttururlar.
13 dakika sonra gerçekleştireceğim eylem.

Spartak Moscow 0 - 2 Chelsea ms 2
Ajax Amsterdam 2 - 1 Auxerre ms 1
Arsenal 5 - 0 Shakhtar Donetsk ms 1
Real Madrid 2 - 0 Milan 2-3 gol

toplam 20 tl
maksimum tahmini kazanç 148 tl
an itibarı ile tigres- tecos maçı 1 biterse başaracağım olaydır. bu arada maçın ilk yarısı tigres in 3- 0 üstünlüğüyle bittiğini de söylemek zorundayım. *
henüz başaramadığımdır. genelde tek maçtan yatar, umut sarıkaya tipi mutsuzluğa sürükler adamı. sağlam tiyolar almaya başladım gün itibarı ile sözlük. çok deli para kırıcam mnskym !
şeytanın bacağını kırmaktır benim için. oynadıklarımın %80i tek maçtan yatmaktadır onlar da hep ilk maçtır. ilk maçta 1.15lik orandan yattığım bile olmuştur. tutsun parasında falan değilim yeterki tutsun.
calısarak kazandıgım paranın yerine iddaa tutturarak kazandıgım para, beni ısıklı spor ayakkabı alan cocuk kadar mutlu ediyor. ve hicbir hayrı olmuyor.