Advertisement

 1. 1.
  iddaa oynayıp yazılan maçların yazıldığı gibi bitmesi sonucunda doğan şey. tabi kuponu * yatırmak gerek. fakat genelde tek maçtan yatar lanet olasıca şey.

  (bkz: iddaa oynamak)
  (bkz: iddaa nın tek maçtan yatması)
  -1 ... minik mavi balina
 2. 2.
  bazi temel kaidelere uyulduktan sonra basarilmasi hic de zor degildir. simdi bir kac tiyo verecegim nacizane

  1- maksimum 5 maca oynayin. su takim da kazanir, sunu da yazayim daha cok para alayim olayina girmeyin. o sonradan eklenilen mac yatirir.

  2- duygusal davranmayin. tuttugunuz takimin o hafta kaybedecegine inaniyorsaniz cekinmeyin rakibine oynayin.

  3- puan durumlarina ve son maclara bakip oynamayin. 5 hafta ustuste kazanan takim eger siz oynarsaniz 6. haftada yenilir. burada takip cok onemli elinizden geldigi kadar lig ozetlerini izleyin.

  4- yuksek oranli maclarin yanina dusuk oranli 1.20, 1.30 gibi maclar eklemeyin.

  5- bir kuponu ayni gunun maclarindan doldurmak icin kasmayin. ozellikle haftasonlari bu hataya dusuluyor. 200 kusur tane mac var. illa heyecani o gun yasayacam diye inanmadiginiz maclara oynamayin. cumartesi-pazar maclarini iceren kombinasyonlar yapin.

  6- misli kupon yaparken asiriya kacmayin. ne bileyim dusuk oranli 4 mac yazip 100 misli falan oynamayin. bunun yerine gorece yuksek oranli maclar yazip misli olayina hic girmeyin. uzulursunuz.

  7- kimseye su mac ne olur diye sormayin. ve bu yazdiklarimi da kaale almayin. cunku kimse sizden iyi bilmez bu isi.
  3 -3 ... migfer
 3. 3.
  iddaacıya gidip para almadan alkol alma sebebi..
  haydan gelen huya gider misali..
  ... xolott
 4. 4.
  en az dört maç için ve sadece maç sonucu oynanıyor ise 1/3 * 1/3 * 1/3 * 1/3 = 1/81 yani seksen bir'de bir ihtimaldir ki bu da ciddi oranda zordur. uzaktan kolay görünüp kazanmanın ne kadar zor oldugunu bu hesaplamadan görüyoruz.
  1 ... melankolik
 5. 5.
  mantıksız bir sevinç kaplar insanı. toplam kaybettiklerinin haddi hesabı yoktur, bir gün 10 tl tutturursun, dünya senin olur. küçük şeylerden mutlu olabilmek bu olsa gerek...
  2 ... kedi ruyasi
 6. 6.
  an itibari ile başarmış olduğum eylem.
  ... vocaltrance
 7. 7.
  calısarak kazandıgım paranın yerine iddaa tutturarak kazandıgım para, beni ısıklı spor ayakkabı alan cocuk kadar mutlu ediyor. ve hicbir hayrı olmuyor.
  2 ... gopuh
 8. 8.
  şeytanın bacağını kırmaktır benim için. oynadıklarımın %80i tek maçtan yatmaktadır onlar da hep ilk maçtır. ilk maçta 1.15lik orandan yattığım bile olmuştur. tutsun parasında falan değilim yeterki tutsun.
  ... exogenesis
 9. 9.
  henüz başaramadığımdır. genelde tek maçtan yatar, umut sarıkaya tipi mutsuzluğa sürükler adamı. sağlam tiyolar almaya başladım gün itibarı ile sözlük. çok deli para kırıcam mnskym !
  ... harry
 10. 10.
  an itibarı ile tigres- tecos maçı 1 biterse başaracağım olaydır. bu arada maçın ilk yarısı tigres in 3- 0 üstünlüğüyle bittiğini de söylemek zorundayım. *
  1 -1 ... maca ikilisi