1. 1.
    iddaa'da kazanılan en yükseklik miktardır.

Şahsen 15-20 kere oynamış ve 3-4 kere kazanmış biri olarak kazandığım en yüksek miktar 67 küsür lira idi. O da sistem 4-5 12 liralık kupondan.
    ... 1 1 2 3 5 8 13 21 34 55
  2. 2.
    4 trilyondur.
    ... gladyator
  3. 3.
    iddaa'da kazanılan en düşük miktar değildir. * *
    -2 ... buyur burdan yak
  4. 2.
    Miktar olarak 6219 lira. 420 basmıştım. Oransal olarak ise sistem 2-3 oynadım üç maç. 4 liraya 625 verdi. Üç tane 1/2 oynadım 25 orandan. Şerefsiz Everton bir gol daha atsa oradan da 25 oran tutacaktı. Ikisi tuttu ama maalesef sadece.
    ... kedileri seven adam
  5. 5.
    yazıyla sıfır, rakamla 0 türk lirası. evet zaten kısa süre oynadım hiçbiri tutmadı, sonra da zaten tövbe ettim.
    ... masklavi
  6. 6.
    3 liraya 300 tl kazanmıştım iy MS oynamıştım 100 oranı yakaladım zaten bir daha da tutmadı.
    ... bobcan3
  7. 7.
    10 kazanan varsa 20 kaybetmiştir yani aslında kimse kazanmamış diyebiliriz.
    1 -1 ... emperyalizme kafa tutan adam
  8. 8.
    Oynamadığınız her miktar. Çünkü dedikleri doğru ; hep kasa kazanıyor. kazandığınızı sandığınız anda kaybetmeye başlıyorsunuz Zaten.
    2 -1 ... ex oriente lux
  9. 9.
    tek seferde 2000 lira. bilyoner hesabımda 20 lira vardı. çok sık oynamıyordum o zamanlar arada sırada hafta sonları işim yoksa maçları takip edeyim vakit geçsin diye oynardım. o ara bir daha oynamama kararı almıştım ama hesapta 20 lira vardı. dedim bari saçma sapan son bir kupon yapayım o parada bitsin. fransa liginden 2 maç seçtim. birisine ilk yarı 1 ikinci yarı 2 verdim. auxerre diye bir takım vardı onun maçı. diğerine de simetrik ( teknik resim hastalığı ) olsun diye ilk yarı 2 ikinci yarı 1 verdim. oran 100 küsür yapıyordu. nasıl olsa tutmaz diye maçları takip bile etmedim.

1 hafta kadar sonra es kaza hesaba girdim bir baktım bakiye kısmında 2000 lira yazıyor * çocuğum olmuş gibi sevinmiştim lan.
    11 ... mel mel bakan gibson
  10. 10.
    90+5 te gelen golle 14.500.
    1 ... king schultz