bugün

iddaa'da kazanılan en yükseklik miktardır.

Şahsen 15-20 kere oynamış ve 3-4 kere kazanmış biri olarak kazandığım en yüksek miktar 67 küsür lira idi. O da sistem 4-5 12 liralık kupondan.
4 trilyondur.
iddaa'da kazanılan en düşük miktar değildir. * *
Miktar olarak 6219 lira. 420 basmıştım. Oransal olarak ise sistem 2-3 oynadım üç maç. 4 liraya 625 verdi. Üç tane 1/2 oynadım 25 orandan. Şerefsiz Everton bir gol daha atsa oradan da 25 oran tutacaktı. Ikisi tuttu ama maalesef sadece.
yazıyla sıfır, rakamla 0 türk lirası. evet zaten kısa süre oynadım hiçbiri tutmadı, sonra da zaten tövbe ettim.
3 liraya 300 tl kazanmıştım iy MS oynamıştım 100 oranı yakaladım zaten bir daha da tutmadı.
10 kazanan varsa 20 kaybetmiştir yani aslında kimse kazanmamış diyebiliriz.
Oynamadığınız her miktar. Çünkü dedikleri doğru ; hep kasa kazanıyor. kazandığınızı sandığınız anda kaybetmeye başlıyorsunuz Zaten.
tek seferde 2000 lira. bilyoner hesabımda 20 lira vardı. çok sık oynamıyordum o zamanlar arada sırada hafta sonları işim yoksa maçları takip edeyim vakit geçsin diye oynardım. o ara bir daha oynamama kararı almıştım ama hesapta 20 lira vardı. dedim bari saçma sapan son bir kupon yapayım o parada bitsin. fransa liginden 2 maç seçtim. birisine ilk yarı 1 ikinci yarı 2 verdim. auxerre diye bir takım vardı onun maçı. diğerine de simetrik ( teknik resim hastalığı ) olsun diye ilk yarı 2 ikinci yarı 1 verdim. oran 100 küsür yapıyordu. nasıl olsa tutmaz diye maçları takip bile etmedim.

1 hafta kadar sonra es kaza hesaba girdim bir baktım bakiye kısmında 2000 lira yazıyor * çocuğum olmuş gibi sevinmiştim lan.
90+5 te gelen golle 14.500.
2005 yilinda 188 ytl tutturmustum. Bakin tl de degil ytl.
bir kere yapılan vurgundansa, 500-800 tl arası sık sık almayı tercih ediyorum.

irademi tanıyorum.

tek maça 3500 bastığımı bile hatırlıyorum. iddaa dan oynamam. canlıcıyım ben. o yüzden irade önemli.

kendine sınır koyup, o meblağya ulaştıktan sonra çekim emri verin. yoksa işiniz zor. insanın gözü doymaz.

rulette 13.000 kazanıp, 9 bine indim. 27.000 e cıktım 5 bine indim, 32 bine çıkıp 2 bine indim, en son 9 binde kaybetmeye başlayınca parayı çektim. bu işin sonu yok. sınır sizsiniz, sınırınızı bilmelisiniz.

ayrıca önemli bir not: aylık muhasebenizi yapın. 2-3 ay boyunca canlıda eksideyseniz bu oyun size göre değildir. ya iddaa dan oynamaya devam edin ya da bu oyunu tamamen bırakın.
(bkz: elizabeth hurley)
hep 3 liraya 1000 veren kupon yapıyorum bir gün tutturacağım inş.
iddia’yı bilmem de 50 lirayla oturup 0.80 tl bet ile 23 bin lira black jackpot düşürmüşlüğüm var.

lakin kumar parasından hayır gelmez. o gece magosa yolunda araba 3 takla atar ve 2 kişinin bacağı kırılır, birinin kolu, kafa göz kan revan içinde hastanelik olunur. araba hurdaya çıkar..

oynamayın, oynatmayın. belki küçük paralara akşam evde sıkılmamak için bir kupon yapabilirsiniz amacınız para kazanmak değil oyalanmak olsun.
21.000 lira.
0. Bence iddaa oynayan herkesten yüksek bir miktar.
1864 Türk Lirası - 2006.
Üniversite hazırlık sınıfında iken 2 tl ye 757 tl kazanmıştım... Toplasan 100 tl de kaybetmemişimdir...
28 Ağustos cumartesi 200 liralık kuponla 14 bin.
375 lira.