bugün

birisi "ulan daha başlamadan bitti he, bir heyecan yaşayamadık",

diğeri ise "ulan bu da tutsa paraya para demeyecektik" tarzı bir hüzün yaratan iki durumun versusudur.

ikincisi daha ağır tabi.
ilki çok küfüre sebep olur. iddadan bi bok anlamıyorum diye düşünürsünüz. ikincisi tam anlamıyla 'öldürmeyen şey güçlendirir' dir. Gaza gelirsiniz. A
ilki daha kötüdür.

çünkü kalan maçlara ayrı kupon yaparsın. zaten o maçlar da yatar. daha fazla masraf yapmış olursun.

son maçtan yatarsa zaten paraya değil de heyecanına üzülürsün.

aynı gün 8 kuponu, son maçlardan yatmış birisi olarak söylüyorum bunu. hepsi de farklı maçlar ve hepsi de tek golden.

oynamamak lazım.
son maçtan yatmak elbette daha kötüdür. boşuna umutlanmazsın, hayal kırıklığı daha az olur. dün galatasaray trabzonspor maçı son maçımdı. 356 lira kazanacağım. 02 çiftte şans oynamışım ilk yarı trabzonspor önde keyfim yerinde. sonra bir facia. deniz ateş bitnel. bitirdi beni. sonuç olarak ilk maçım olsaydı ve yatsaydı bu kadar kafama takmazdım. haa en iyisi oynamamak orası ayrı.
yatacaksa eğer ilk maçtan yatsın dediğim olaydır.boşu boşuna heyecanlı dakikakalar geçirmeyelim.heleki basketbol maçlarında bir sayıyla kaçırmalar,oyuncuların fark fazla olduğu için son 10 sn maçı bırakıp birbirlerine sarılarak vakit geçirmeleri.bunları yaşadım heyecandan ölmeye ,kalp krizi geçirmeye birebir sebeptir.

(bkz: iddiada her kupona 3 tl basan tip)
kesinlikle ikincisini tercih ettiğim durumdur. son maça gelene kadar duyduğun heyecan bile yeter.