bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ''x'' tuşu tamamen silinmiş hesap makineleridir, bazı bayilerde bu tuşta içe doğru çökme vardır. ''='' tuşu da bayağı hasarlıdır. muhasebecilerdeki hesap makineleri bile bu kadar kulanılmaz. bunların sesli olanları vardır bir de, evlerden ırak. "piyk piyk piyk" nidaları dükkanı kasıp kavurur. az sayıda olmaları halinde iddaa tutkunları arasında tatsızlıklara neden olabilirler.
  3 ... looser
 2. 2.
  çalınmasın diye bi şekilde sabitlenmiş makinelerdir aynı zamanda.
  1 ... machados
 3. 3.
  bir milyonculardan, * alınmış hesap makineleridir. o değil daha mesai saatinin hesabını yapamayan adam onunla harikalar yaratıyor. var bi keramet ama du bakalım, çıkar kokusu yakında...
  ... gazoz_kapagi
 4. 4.
  bu hesap makineleri şöyle bir komiklik daha yaratır bünyemde.efendim kuponu kafanda bitirirsin ve alırsın bu arkadaşı hesap etmek için ve bir bakarsın daha önce birisi işlem yapmış.bunu nerden anlarsın ;ekranı temizlememiş.orda yazan rakamı okursun ve koparsın.
  puhaa bu ne laaaa 2135324 gibi bi rakam.ulan dersin yine biri coşagelmiş.yine hangi coşkunun *1 ytl si gitmiş acep diye sorarsın umarsızca ..
  1 ... hayrola genc
 5. 5.
  bazılarının üzerindeki tuşları pislik içinde olan makinalar.
  ... chilavert
 6. 6.
  tamamen iddaa oynayanların paralarını kaybetmesi amacıyla oraya konmuş makinelerdir. yaptığın kuponun oranını hesaplarsın gözüne az görünür. şunuda yazayım bunuda yazayım derken kupon olur 1'e 100. bundan sonrası mı? keşke o son maçları yazmasaydım, keşke o hesap makinesi orda olmasaydı.**
  ... t bag
kapat