1. 1.
    idari yargida yolun yordamin ogretildigi, her sene degisen derstir.

idare, usul, almanca beni hep birlikte delirttiler. 3 senedir canimin ici hocamin dersini aliyorum, oley, di mi?

(img:#1786616)
    3 -5 ... deniz sacli kiz
  2. 2.
    Bu dersi metin günday dan almayan aldım diye gezmesin ortalıkta.
    1 -1 ... flat head
  3. 3.
    Bu başlık altında da kendi fotoğrafını paylaşıp, mesleğiyle ego kasan tipleri de gördük ya pes vallahi.

Bacım şöyle bir platform da var bir de orda şansını dene:

Www.instagram.com
    5 -1 ... sosyalist patron
  4. 4.
    Hukuk sıradan falan değil önce ordan bi s..rin gidin de... lakin traş proflarla hava atılacak bir bölüm de değil...
    2 -1 ... flat head
  5. 5.
    Allahim "hukugu" yazmis. iyiligin icin sus her entry daha rezil.*
    3 -2 ... deniz sacli kiz
  6. 6.
    Ceza kanununda cezalarin sinirlari zaten yaziyor, istesem de aldirtamam cok buyuk ihtimalle.

Telefondan yazmamdan kaynaklanmayan imla hatalarimi lutfen bul getir, yapabiliyorsan asagila beni. Sevinirim. Sana da bir turkce alistirmasi olur.

Ayni cumlenin sonuna hem nokta hem soru isareti ya da hem nokta hem unlem koyuyorsun. Kusura bakma ama assiri komik.

Neyse sıkıldım artik hadi byeee.
    -2 ... deniz sacli kiz
  7. 7.
    Hukuk sıradan bir bölüm mü?
    Bunu diyen süper zekayı milli eğitim bakanı yapalım da yeni eğitim sistemi düzenleyip hukuk fakültelerini veteriner fakültelerine tarım bilimleri fakültelerine dönüştürsün.
    Malumunuz, protein eksikliği büyüme gelişme çağında çocuklara nasıl etki ettiği yapılan araştırmalar ile ortada.
    Bizde de et balık başta olmak üzere bu ürünler çok pahalı ve yerli ırk tohum üretim ıslah çalışmaları yapılmıyor.
    Veteriner tarım fakültelerine dönüştürülen hukuk fakülteleri sayesinde sağlıklı dengeli beslenen nesil yetiştirebiliriz.
    Sonra yetişen bu sağlıklı süper zekâlı gençler ile ihtiyaç kalmayan fazla olan bu tarım veteriner fakültelerini tekrar hukuk fakülteleri yapmak gereksiz, hukuk gibi sıradan bir şey için bu yerleri kullanmak atıl halde tutmak olmaz.

Aslına bakarsanız tüm hukuk fakültelerini ahır yapalım.
    Hiç olmaz ise bizim gibi gerizekalı insanların gireceği yer olur.
    3 -1 ... thebiggraywolf