1. 1.
  Başkan Erdoğan ın sözüdür.
  1 -9 ... salon beyefendisi
 2. 2.
  ötenazi meclisten geçerse onaylayıp onaylamayacağı merak edilen kişi sözü.
  3 -1 ... prensest
 3. 3.
  Idam meclisten geçmeyecek demek istiyor sanirim Erdoğan. Karaman'daki Ensar olayını ört bas eden Meclisin adaletine de hiç güvenmiyorum. Inşallah idam gelir.
  5 -2 ... irradiance
 4. 4.
  Bunu defalarca söyledik. Türkiye'de idamı düzgünce uygulayabilecek bir merci yok. Hukuk sistemimiz yetersiz. Adalet desen, biliyorsunuz. Kafalarına estikçe adam sallandırırlar. Hareket eden herşeye fetöcü yaftası yapıştıran bir kitle var. Dinletemiyoruz herhalde.
  4 -1 ... lennonmccartney
 5. 5.
  Meclis zaten senin emrinde amk.

  (bkz: Meclis bağımsızmış gibi çek panpa)
  4 ... ferdici
 6. 6.
  bir söz. sadece söz, lafta kalan cinsten.

  bu sözü duymaktan bıktık artık reis. "idam meclisten geçerse onaylarım" diyorsun ama, bence bunu yapmak istemiyorsun. sebebi nedir bilemiyorum.

  meydanlarda da bunu ikrar edemediğin için, "önüme gelirse imzalarım" vs.vs.vs gibisinden boş sözlerle halkın gazını alıyorsun. boş sözler yani bunlar, karnımız tok.

  eğer idam istiyor olsaydın, meclisten jet hızıyla geçirir, imzanı atardın. bugün çarşamba, ilk idamlar cum'a gününe yetişir, suçlular infaz edilir cum'a namazına müteakip cehennemin dibine gönderilirlerdi.

  çok basit ama, her nedense olmuyor bir türlü.
  3 -1 ... sen uzun sacli bir ibnesin
 7. 7.
  bekliyoruz reis. sen dersen olur.
  1 -4 ... laz ziya
 8. 8.
  idamınızı sikyim.
  2 -2 ... bituhafadam
 9. 9.
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'nın sözüdür. Ama idamın gelmeyeceğini kendisi de çok iyi biliyor. Zaten isteseydi kendisi bu yönde bir çalışma başlatırdı. Günümüz şartlarında idamı getirmek oldukça zordur.
  ... cimbomlu yazar
 10. 10.
  meclis mi kaldı amk.
  6 -2 ... munir bey