bugün

idam gelsin. ama asma yöntemiyle değil. kılıç ile.
idam gelse dahi apo edilmeyecektir. idam kararı hükmü geçmişte verilmiş kişileri kapsamaz.
ekşiden biri yazmıştı ben ondan dolayı rahat rahat gelsin diyemiyorum. balyoz davasında vatan haini ilan edilenler idam edilseydi şimdi onların vebalini nasıl öderdik biz.
idam edilecek çok adam var. Doğru kişilere uygulanması şartıyla gelmesi beklenen uygulamanın sorunsalıdır.
Ben iş güvenliği uzmanı olmayı düşünüyorum.eğer iş kazasında benim hatam varsa, cinayetten vs. yargılandığımı duydum.

abi es kaza bir iş kazası olsa, beni asarlar mı?
umarım sandıktan hayır çıkar ve adaleti ellerinde oyuncak etmiş bu insanların eline idam yetkisi verilmez.

bugün sadece " hayır" diyen insanlara terörist diyenler yarın kimleri asar biraz düşünün derim.
ailesi şu an fetö'den dolayı kanırtılan akplileri bir hayli geren durum.

benim için değil ama onlar için sorunsal. tabii neticede ailedir, çok ağır bir durum bu.

ve kendilerini hayır siperlerine davet ediyorum. evet derseniz sevdiklerinizi asacaklar rkdşlr. açıkça söylemişler bakın.
uzun adam! önce başkan olup kendini sağlama alsın. sonra illa ki bir şeyler düşünülür.
yoksa çıkan ilk yasayla sallanacak kendisi olabilir.
idam geri gelsede geçmişe dönük eylem olmayacağı için apoyu fetoyu asamazsın.
(bkz: uluslararası hukuk kuralları).
yetkiniz var arkadaş yarın getirin, niye 16 nisan sonrası? yetkiniz mi yok bugün ...

(bkz: ağza bal çalmak)
(bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak)
Yapmayın, etmeyin lafını bile söylemeyin dedirten başlıktır.
Hangi kafadaki bu millet zaten 2004te ak parti döneminde kesin olarak kaldırılmadi mi idam madem tekrar getireceksin milletle oynama be kardeşim.