1. 1.
  kıyma yenecek kalitede ,52-55 lira/kg. (et balık varsa ve etini iyi bir toptancıdan alıyorsa %20 daha ucuz. kalitesiz değil gayet iyi. ama dediğim gibi toptancısı iyi ise) ama bim ve a101 'de satılan devlet etleri güzel değil)

  biftek -pirzola 75-95 arası.
  kuzu eti 43-65 lira arası (kemikli kemiksiz.)

  domates 8,99
  soğan 6,99
  patates 2,99-4,99 arası(düştü biraz)
  havuç 7-9 lira arası.
  sivri biber (kahvaltılık tabiri ediliyor 10-13 lira yaz mevsimindeyiz )
  beyaz peynir .
  inek 29-32
  koyun 35-42 lira arası.

  bu arada müjde oba makarna (500 gr .) ,0,9-1,25 lira arası. sudan ucuz. sana yağ galiba 250 gram 1,75. cennet cennet.

  idam mı dediniz ?

  bağırın ?
  2 -4 ... baris hemen simdi
 2. 2.
  muhalefet olan herkes vatan hainliğinden asılır .sonra muhalefet izinden giden halk asılmaya başlar .sonra tarafsız olan halk asılır.taki tek bir ideolojiyi destekleyen halk kalıncaya kadar.sonuc dikdatörlük.
  edit : gerekli belgeler üreterek herkesi vatan haini ilan edebilirsin.sen onu söylememiş ve yapmamış olabilirsin ama adalet kurumların bunu yaptığın kanıtlandı diye bir belge gelir.
  1 ... cenabet rahibe
 3. 3.
  Tecavüzcüler. Hapiste pis pis besleniyorlar.
  1 ... selia
 4. 4.
  Yandas olmayan biri asilir gibi.
  ... peder
 5. 5.
  Tabi ki muhalifler. Sırf karşıt fikirdeyiz diye defalarca teroristlikle suçlanmadık mı? Hatta karılarımızı kızlarımızı bile kendilerine helal gormediler mi? Ergenekon diye bir şey yoktur dedik terörist dediler. Feto ülkenin altını kazıyor dedik terörist dediler. Açılım değil ihanettir bu dedik terörist dediler. Anayasa referandumuna hayır dedik terörist dediler. Böyle yönetim şekli olmaz dedik hain terörist dediler. Memleketin yarısı terörist ilan edildi. Eee bu kadar teroristi asmasınlar da beslesinler mi?
  ... abaninaltindakisopa