bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Eğer makul içildiyse, tatlı uyumanıza sebebiyet verir. Fakat fazla kaçırıldıysa, bütün gün üstünüzde bir yorgunluk olur. ''ulan keşke içmeseydim bu kadar ya'' gibi şikayet cümleleri kurarsınız. Bir daha o kadar içmicem der, 2 metre ötede duran telefonun çalmasıyla ''acaba kalksam mı ya'' gibi çelişkilere düşersiniz. Bir daha içmicem gibi yalanlar söylesenizde, 1 hafta sonra aynı şikayeti yine dile getirirsiniz.
    3 -1 ... hendrix
  2. 2.
    keşke içmeyseydik denilen gün.
    1 ... justseven
  3. 3.
    (bkz: o son dubleyı ıcmeyecektım)
    3 ... painkiller
  4. 4.
    kafanızın içinde bir yandan beyninizi kemirirken bir yandan tiz çığlıklar atan kunduzlar olduğunu düşünmenize sebep olan durum...en iyisi ılık suya biraz limon katıp mideye indirmek hemen sonrasında yorganı başınıza çekerek uyumaya devam etmekdir...
    2 ... faydamaksimizasyonu
  5. 5.
    her defasında 'bi daha içmicem yaa' dediğim gündür.*
    3 ... beetle juice
  6. 6.
    -kafam çatlıyor anına koyum yaa...bi daha içeni sksinler...tovbe, tovbeler tovbesi

bikaç gün sonra

+lan pezevenk hani bi daha içmemeye tövbeliydin sen
    -abi akşamdan kalmaydım ben o gün ya, ne dediğimi biliyo muydum sanki?
    1 ... karamsar kelimeler
  7. 7.
    beynin solunda sürekli ağrı ve öğleden sonra azalan mantıksız cümlelerle geçen zaman.
    1 -1 ... legend of the stranger
  8. 8.
    ağızda bira ya da rakının tadı vardır hep. gitmez gün boyunca. bi de pis gelir.

akşam içerken iyidi anına koyiim.
    ... chosen
  9. 9.
    önceki gece sarhoş olup merdivenden yuvarlanmanız sonucunda sakat olarak morluklar içerisinde geçebilecek sızım sızım gün. * * *
    1 -1 ... alas
  10. 10.
    ingilizcede take a hangover olarak adlandırılabilir..
    ... faati