1. 1.
  çok sık karşılaşılmakla birlikte, çok da mantıklı olmadığı düşünülen eylem. içki içmek, tadında güzeldir. sapıtmadan, "18 bira içtim banamısın demedi", "mide değil fıçı mübarek" gibi cümleler kurmadan, kusmadan, etrafına eziyet çektirmeden içki içip çakır olmak marifettir. eğer içki olayı abartılırsa bir süre sonra "inanırmısın tam 10 gündür ağzıma içki koymadım" gibi cümleler kurmak, daha bir marifetten
  9 ... celibon
 2. 2.
  kisiligi gelismemis insanlarda gorulur. genelde genclerde birkac tavir gozlenir. ben senin ictigini yakama dokuyorum beee bunlardan biridir. ickiyi keyif icin icmek tavsiye edilir.
  4 ... markasiz
 3. 3.
  genellikle sakalları yeni yeni terlemeye başlamış gençlerimizin yaptığı hata.*
  6 -1 ... maksat muhabbet
 4. 4.
  böyleleri asla içki içmeyi öğrenemeyeceklerdir. ve ayrıca (bkz: ottan boktan sarhoş olan insan tiplemesi)
  4 ... shyer
 5. 5.
  bayağı bir içilip ayık halden milim sapma olmuyorsa artık sanrı olmaktan çıkna eylem. atatürk böyle insanlara iyi bir örenktir. içkili bir geceden sonra arkadaşlarına "taarruz haberini aldıktan sonra hesap edin 15. gün izmirdeyiz der." inanmazlar, arkasından da gülerler içkiden dolayı böyle konuşuyor zannedip.
  taaruzun 14. günü izmir geri alındığında arkadaşlarına "bir gün hatam var ama suç bende değil düşmanda" der.
  bir başka olay. yine içkili bir gece. arkadaşları sorarlar felanca yolu ne kadar geniş yapalım diye.(kızılaydaki yol sanırım) 100 metre cevabını alınca şaşırırlar(zira çoktu o zaman için bu yol ileride orada arabaların birbirinin dibine gireceğini,zar zor o yoldan çıkacağını bilemezlerdi tabi). içkiden zannedip yarın tekrar sorduklarında 200 metre cevabını alırlar.
  4 ... yedinin yedincisi
 6. 6.
  "bennjj çook içjjkii içjebiliyorummjj, hahuhajh" şeklinde dile getirilen duygu.
  1 -1 ... olimbera
 7. 7.
  (bkz: esrar içmeyi bir bok sanmak)
  1 ... sally
 8. 8.
  (bkz: şişede durduğu gibi durmaz)
  2 ... faati
 9. 9.
  karaciğerin iflas etmesine sebep olacak şekilde içmeyi marifet sanan insanlardır.bunların bir üst modeli sigara ve ot içmeyi marifet sanan bünyelerdir.
  2 ... eudaimonia
 10. 10.
  içki içince büyüdük sanan gençlerin maalesef düştüğü üzücü durum.
  5 ... eagle is free