bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    evden dışarı bakkala gitmek için çıkılcaktır.ayakkabılar giyilir, kapı açılır ve adımlar dışarı atılır ardından kapı çekilir.işte o an vücut ısınır ve kalbinizin sesi biraz daha fazlalaşır.anahtar içeridedir ve aptallığa çok kızan bir babanın çocuğusunuzdur.heleki anahtar iç taraftan kilitte unutulduysa, çilingir şart'tır ve başınız dönmeye başlar.
    ... eqin
  2. 2.
    insanın dakikada 35-40 kere atan kalbine sanki kızgın bir şiş batırmışsınız gibi "cızzzzz" etmesi durumudur.genellikle insanı büyük bir üzüntüye sokan durumlarda söylenir.
    -markette alışveriş arabasını doldurduğunuzda ve ödemek için kasaya geldiğinizde,
    önünüzdeki çocuğun 50 ykrş'luk çikolataya parasının yetişmemesi *
    -annenin hasta olmasına rağmen sabah kalkıp size kahvaltı hazırlaması *
    -sizi aldattığını sandığınız sevgilinizin,sizi günlerdir aramama sebebinin evde hasta yatıyor olması*
    1 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    sakin sakin merdivenin üstünde otururken,eskiden yaşadıgın ve bidaha yaşamak istedigin günlerden biri gözünde canlanmaya başlar,ama sonra etrafına bakarsın kimse yok,bidaha yaşanmıycak mümkün deill ozaman içinn cızzz eder ama çabuk geçer anlık bişeyy sanırım.
    ... sleepless
  4. 4.
    sevdiginin yüzüne bakarak bir gün eger bir gün gelirde çekip giderse diye düşünerek içine tilkileri atmak ve ardından o minnacık yüregini cızlatmakla gelişen olaydır kendileri...
    ... pinhan
  5. 5.
    bazen öylesine yoğundur ki, akşama kadar ağlatır.
    ... tepesersemi
  6. 6.
    sodaya alış fiyatının 00.127 olduğunu bilerek, gittiğin mekanda içmiş olman sebebiyle 2.50 ödediğin zaman içinde hissettiğin acıdır.
    1 ... sakizzz
  7. 7.
    Bugün kendini hissettirmiştir.

O'nun çok sevdiği bir şarkıya denk geldim. Sonra arkadaşlarla kahve içerken düşündüm. Herkes bir şey anlatıyordu. O, sebepsizce yine aklıma geldi. Kalabalıkta sustum, sessizleştim. içim bir cız etti...

Sanki kalbimi sobaya değdirmiştim, hala etkindeyim. Aşkım hiç azalmadı biliyor musun sevdiğim? Aslında çok şanslısın, ben seni tertemiz sevmişim.
    4 -1 ... yagmurla gelen
  8. 8.
    Kalplere sızan bir damla göz yaşı olur kimi zaman..

Ve Sessizdir , tabi en önemlisi sevgisiz..
    8 ... isimsizin1i
  9. 9.
    genellikle her gün, kaldırımda metrobüste dilenen cocuklari, kadinlari, yaslilari gördügümde yasadigim duygudur.
    1 ... birakdaginikkalsin