1. .
  fenerbahçe'nin kazanmasını istemeyen, arsenal tarafındaki kişilerdir. üçe ayrılırlar.
  1- belli etmeyen arsenalli: fb-arsenal muhabbetlerine fazla karışmayan, köşeden izleyen fakat içten içe arsenal'i tutan kişilerdir. iyi sır saklarlar.
  2- açık sözlü arsenalli: arsenal'i tuttuğunu herkese söyler. açık sözlüdür. delikanlıdır. fenerbahçe karşıtıdır. sır tutabilirler belki ama fazla güvenmemek lazım.
  3- orta halli arsenalli: ne fazla açık sözlüdür ne de fazla gizleyendir. orta hallidir adı üstünde. arsenal'i tuttuğunu belli eder. fenerbahçe'ye o kadar sert bir düşmanlığı yoktur. normal insandır. iyi bir mücadele istiyordur.
  1 -3 ... prisoner
 2. .
  bir türk takımı olan fenerbahçe' nin arsenal' e yenilmesini isteyen kişilerdir.
  1 -1 ... legend of the stranger
 3. .
  içlerinde benim olduğum oluşumdur. Yahu anlamıyorum hiçkimse fenerbahçe'yi desteklemek zorunda değildir. Bu fenerbahçeliler değilmidir kendilerine cumhuriyet diyen. Zamanında Arsenal diye dua eden.
  2 -4 ... jigga
 4. .
  (bkz: içimizdeki irlandalılar)
  (bkz: benim lan bu)
  3 -2 ... lucarelli99
 5. .
  fenerbahçe karşısında kendilerini belli eden, fenerbahçe'ye uyuz olan kişilerdir; illa ki arsenalli olacak değiller, bugün öyleler sadece.

  (bkz: aa bu benim lan)
  5 -1 ... der meister
 6. .
  sonucu belli olan bir maça objektif bakabilen, bir futbol maçını vatan millet meselesi haline getirmeyen insanlardır.
  1 -1 ... alpinarci
 7. .
  uefa finali öncesinde şükrü saraçoğlu stadına gidip a-r-s-e-n-a-l harflerinin yazılı olduğu t-shirtlerle arsenal'i destekleyen dönemin fenerbahçelilerinden hiçbir farkı yoktur bu kişilerin.

  http://www.anti-fener.info/ linkine biraz göz attığınızda görebilirsiniz.
  1 ... trink
 8. .
  ingiltere premier ligi maçlarında ya da avrupa müsabakalarında arsenal' i tutmaları hiç tuhaf değildir. kaldı ki aslen galatasaray taraftarıysalar*, ezeli rakip fenerbahçe'nin oynayacağı maçta da arsenal'i desteklemeleri gayet olağan bir durumdur.

  geçtiğimiz haftasonu, puan kaybetsin diye dualar ettikleri rakiplerini, üç gün sonra avrupa maçında desteklemiyorlar diye vatan haini mi oluyorlar?

  bugün fenerbahçe gol atsa, koltuklarından fırlayıp halay çekseler; birkaç gün sonra da derbide aynı fenerbahçe'ye sayıp sövseler gayet normal öyle mi? ama arsenal'in kazanmasını istemek garip, bu mudur?

  size hangisi garip gelir bilmem ama ben robin van persie formamı giyip maçı beklemeye başladım bile.
  2 -1 ... tonks
 9. .
  (bkz: o hikayedeki mal benim)
  1 ... zehir
 10. .
  (bkz: love from islington)
  2 ... stillsoon