1. 1.
    (bkz: aşk-ı memnu)

Peki bundan bize ne?
    17 -7 ... sekhmet07
  2. 2.
    (bkz: arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi)
    9 ... flat head
  3. 3.
    sonra hepsi uşağa.
    7 -1 ... mana potu
  4. 4.
    Okumadım, çok işsizim ama buna ayıracak vaktim yok. Yalnız siz benden daha işsizmişsiniz. Ortaokul bebelerinin yaşayacağı olayları kaç yaşında adamlar/kadınlar yaşıyor.
    21 -7 ... david gilmourun parmaklari
  5. 5.
    (bkz: yiyin birbirinizi ete para vermeyin)
    5 -1 ... legend is back
  6. 6.
    ne boş insanlarsınız ya gerçekten hiç mi kendinize saygınız yok böyle küçük hesaplarla uğraşıyorsunuz bir boş küme bile daha doludur sizden.
    11 ... yerli ve milli
  7. 7.
    Vay amk karılardaki hırsa bak. Al vereyim sözlük şifremi istediğin gibi takıl lan. Kimle ne konuşmuşum onlara da bakarsın. Şapşallar sizi.
    ... dakandaz
  8. 8.
    Herkes servişiyor bense odamda mikroplarda nükleer tıbbı geliştiriyorum.

E ben malım çünkü. Benden başka herşey sevişiyor.
    11 -2 ... promer
  9. 9.
    hiçbir halt anlamadığımız gerçeklerdir. ne bu şimdi? bunların ilişkilerini anlamaya çalışırken devrelerim yanıyo. zaten hava sıcak. delirtmeyin lan beni!
    10 -2 ... nadia nadia
  10. 10.
    sözlük hepten bağcılar yaptı..

türkiye cumhuriyetinin en yeteneksiz, en basiretsiz, en silik tiplerinin takıldığı uludağsözlüğe hoş geldiniz arkadaşlar..

sizin gibi aptallarla eğleneyim derken çaylaklık adı altında ultimatom yiyorum..

neyse bu hususun da ayrı hesabını sorduktan sonra sikerim diyeceğim..

sevgili geri zekalı bir takım arkadaşlar; sözlükte hit önemliyse eğer size hit verecek şeyleri ucundan ucundan gösterdim zaten size..

bundan sonra yok size hit mit.. eğlencemin modunu değiştiririm olur biter..

embesil, kişiliksiz, vasıfsız, silik, çaresiz ve sapık yuzırlarınızla size iyi eğlenceler..

not: sacece sapık değil ortaya döksem cayır cayır ana habere konu olup hapis yatacak tiplerle size mutluluklar..
    8 -11 ... ciddiliinsan