bugün

(bkz: içimdeki şeytanın takipçisiyim)
"Sıratı geçmek için rüşvete başvuracakların kefeninde cepti umut" gibi şaheser bir tümceyi -özlü söz bile denebilir- barındıran şarkı.
(bkz: deep purple)
(bkz: soldier of fortune)
(bkz: seviyorum seni ama)
(bkz: çal çal nereye kadar be sago)
parçada arka fonda bir kadının değişik sesler çıkarması parçayı bambaşkalaştırmıştır...
kendini bilen şizofrenin kendini doktora teslim etmesi aşaması.

sample ı Sagopa nın Kostas Pavlo isimli yunan dan arakalmalar içeren parça.

Yanlış bilinen aslında MT ve Kasırga nın eşlik ettiği herhangi bir albüme ait olmayan parça.

ayrıca Sayha Buuran kimdir nedir? sorusunu halen sormaktayım
(bkz: shrek çorum versiyonu)
sample kesinlikle arak meselesi olamdığı için muhteşem bir sago eseridir. maskeli balo'da da en kral rocker geçinenlerin bihaber olduğu neverending nightmare'i kullanmıştır. kraldır, sagodur.
özellikle nakaratıyla, dinleyenlerini avaz avaz eşlik ettireceği, mükemmel sagopa eseridir. *
(bkz: polyanna kalpazan bir kahraman)
sago'nun yanında mt'nin de dikkat çektiği şarkıdır.****
sample'ı soldier of fortune adlı deep purple şarkısına ait olan sagopa kajmer eseri. sample sözlere çok yakışmış.

buradaki sözler de her zaman olduğu gibi ekşi sözlükten kopyalandığı için aynı hataya rastlıyoruz.

sayhaa diye bir kelime yoktur arkadaşım, sayha'dır o.
buran değildir sagopa'nın dediği, buhran'dır.

sayha buhran amilim benim, içimdeki şeytanın ensesindeyim ise; (tabii farklı yorumlar yapılabilir)

çığlıklarımın sebebidir buhranlarım, içimdeki şeytanı sobelemek üzereyim.

fikir versin diye söyledim, sago böyle söyledi diye düşünüp sağa sola yaymayın, beni rezil etmeyin. hadi bakalım.
http://tinyurl.com/68fnwup adresinden izlenebilir.
sol framede görünce 7 yıl önceki günlerim geldi aklıma. ne günlerdi be.
destur de brehh.
başarılı bir sagopa kajmer parçası.
nakaratı çok iyi, başarılı bir sagopa kajmer parçası.
eşlik etmesi en güzel olan sagopa şarkılarından birisidir.
Şarkının sonunda "Destur De Breh!! Berduşa Name Yakma Çek Git ilerle Milim Milim." Derken şeytan onu enseliyor.
güncel Önemli Başlıklar