1. 4.
  karekter portrelerinin baldur's gate'dekiler on bastığı oyun. hikaye derinliği maalesef fazla yok. külliyatı bitirmiş birisi olarak şöyle diyebilirm ki oyunun ilki kesinlikle very hardda oynanmalıdır, öyledir ki fazla fazla experience kazanarak çatur çutur level atlatabiliyoruz karekterlerimize, karekterlerin ilk karekter harici charismaları aşağıya çekilip diğer özellikler yükseltilmelidir. dual class karekterler yapılabilir. fighter/thief özellikle çok başarılı.
  (bkz: icewind dale heart of winter)
  (bkz: trials of the lure master)
  (bkz: icewind dale 2)
  1 ... guilt and regret
 2. 3.
  rpg tadında olup aslında hack 'n slash oyunudur kanımca. çünkü baldur's gate kadar role playing içermez, karakterleri kendimiz yarattığımız için karaktere özel questler yapılamamakta bu da oyundaki role play'i düşürmektedir. Fakat yine de güzel bir oyundur, tamamen kendi isteğinizle oluşmuş karakterleri yönetmek güzel bir şey.
  ... scannegro
 3. 2.
  baldurs gate kadar iyi olmasa da kendi türünde iyi bir oyundur.drizzt'in serüvenlerine ev sahipliği yapan yer olarak da bilinir.
  1 ... arpasuyu
 4. 1.
  ingilizcede buzyeli vadisi anlamına gelen söz öbeği.unutulmus diyarlarda sert kışların geçtiği ve on kasabanın batısında yer alan bölgedir.ayrıca aynı isimle pc oyunu vardır.rpg tadında güzel bir oyundur.
  1 ... eru