1. 1.
  ısmarlanan içeceğin sadece tadına bakıp bırakmak.
  ... katil balik nemo
 2. 2.
  içeceği ziyan etmektir.
  ... t square
 3. 3.
  bu sadece kibarlık olsun değil kendine zengin süsü vermek için de yapılan bir harekettir. haa zengin fondip yapamaz mı yapar. ama dışarı zengin görüntüsü vermek için başka bir eylemde bulunmuş ya da bulunacak olması gerekir. bunu sadece zenginler değil başka birileri de yapabilir. * bunlar da hava atmak için çabalamaktadırlar. ama yine de siz yarım da bırakmayın hepsini de içmeyin sonunda azıcık bir şey bırakın kimse içeceğinizi içme yönteminden sizle ilgili bir yargıya varamasın. bir başka ihtimal daha var bunların hiç birini z.klemeyip bardak içinden bardağın sonunu görmeye çalışın.
  ... yaramaz
 4. 4.
  içeceği mundar etmektir.
  ... st27
 5. 5.
  (bkz: kasabin yagi bol bulunca yaptigi eylemler)
  ... mulayim
 6. 6.
  kibarlık adına yapılan bir çok hareket gibi gereksizdir. bardakda kalan içecek, (hele de içkiyse) artistlik olsun diye yarısında bırakan kişinin tepesinden aşşağı boca edilmelidir.
  ... sur duvari
 7. 7.
  genelde yeni çıkmaya başlayan çiftlerde kızların kibarlık olsun diye istemeyerek yiyeceklerini ve içeceklerini yarım bırakmalarıdır.
  ... simardi kilitlendi dondu kaldi
 8. 8.
  ayıptır. olmaz olsun böyle şey, mide ve ya farklı bir sorun olmadıktan sonra içecek, yiyecek yarım bırakılmaz. bunu erkek için yapanın da allah cezasını versin. şahsen, erkek beni kibar bilsin diye böyle bir şey yapsam gözüm açık gider. şişkinlik yapar, bi sorun vardır, artık içmek istemiyorsundur tamam ama bunun dışındakiler salaklığa girer. yok yani erkekler bu tür davranışa da hoş bakmazlar, bakıp bakmamaları da kimsenin umurunda olmamalıdır. bişey işine yarayacaksa ısmarlarsın, masada dursun diye değil. yok yani bana faydası olmayanın kilisenin papazını da sevmem, çok da teessüf ederim.
  ... merenptah
 9. 9.
  (bkz: a$kı aptallık olsun diye yarım bırakmak) kadar çocuksu bir acelecilik ta$ıyan eylem. direkt eylem!
  ... ceviz agaci
 10. 10.
  (bkz: yemeği kibarlik olsun diye yarim birakmak)
  (bkz: hem kibarlık hem yapıp kilo vermek)
  (bkz: allah belanı versin)
  (bkz: amin)
  (bkz: ne oluyoz lan)
  (bkz: bu bkz lar baya bi gider aslında)
  ... undergrounder