bugün

kendi bağnaz fikirlerinin ötesine geçemeyen cahil insanların, ibretlik olarak nitelendirdikleri sözler.
sen ona inanç dersin, biz korku deriz. - henrik ibsen
(bkz: tanrı varsa neden çamurlar insan olmuyor)

(bkz: evrim)
(bkz: darwin)
(bkz: küçük emrah)
Allah kaldıramayacağı büyüklükte taş yaratır mı? He canım he der geçerim.
-tövbe tövbe.

Edit:Eksileme oğlum ben demiyorum lan.
" görmediğim şeye inanamam ama yer çekimine inanıyorum ".
''hz. muhammed'in neden çocukları var adam peygamber değil mi?''
"Eğer Tanrı, insanı zorladığı hayatı kendisi yaşamak zorunda kalsaydı, kendisini öldürürdü."

Alexandre Dumas
ibretlik bülent arınç sözleri kadar ibret verici değildir.

bülent arınç mı dedim ben! ağlarım ama yaaa!
var olmuş sınırları sonsuza genişleyen 2 şey vardır. 1. evren. 2. insan oğlunun aptallığı. ama 1.den hala emin değiliz. -Albert Einstein
"bisss......."
Olum ya varsa?
albert einstein ı ateist sanan insanlar da varmış.
"kanka cennet varmış, huriler falan.
gel de sevap işleyek"
'' Sınırsız güçte , sınırsız akılda , sınırsız yaratma gücü ile tanrı yazdığı kutsal kitaplarında beni ikna edemediyse bu benim değil , onun sorunudur ''
"o son tanrıyı redddetmeyecektim".
en tehlikeli insan tipi, az anlayan, çok inanandır.

-anton çehov.
''çok çalışıp tanrı olacağım''
görsel
Tanrı öldü.

-neitczhe

Neitczhe öldü.

-tanrı
Yoo ben kur an ı okudum sonra onların yazdığı ayeti okudum bi fark yok. Zaten işin açığı değiştirme de yok. Sapma yok. Ayet öyle anlaşılıyor zaten. Zikir ehlinden kasıt kitap ehlidir zaten. Hitapta yahudi ve hristiyan lara. Yorum farkı. Meal dediğin şeyin kendisi bile bir tefsir.
görsel
"islam bilimi yasaklar."
Nah yasaklar . Bi sikim bilmeden gelip laf yapmayın. Hangi bilim adamı inkar edebilir, (bkz: cafer-i sadık) olmasaydı televizyonun icadı yüzyıllar kadar geç olurdu. Fetoşun amk orospu çocuu.
Ateistim ve bunu kimseye kanıtlamak zorunda değilim. Allah biliyor ya o bana yeter.
sen inanmayabilirsin ama yemin ederim ki ateistim.