1. 1.
    diyanet başkanı görmez'in son açıklaması.

yalnız, kime ibret olacak anlamadım. milyonluk araca binip, millete israf yapmayın diyen siz, sonra herkes yuh! o kadar para mı verilir araca itiraz edince de, ibreti alem asadsafas...

hocam ayıp yani gerçekten ayıp... hata yapılmıştır, biz de hatadan dönüyoruz desene... millet de takdir etsin seni. böyle yaparak, hem alırken laf yedin, hem geri verirken laf yiyeceksin boş yere.

http://www.radikal.com.tr...acini_iade_ediyor-1349623
    9 -1 ... bana abi deme asuman
  2. 2.
    Biz şüphesiz ki bu aracı Onlara ibret olsun diye geri iade ettik! Allah çok affedendir, bağışlayandır.
    7 -2 ... basbakan olacak adam
  3. 3.
    Baştan sona skandal olan aracın iadesidir.
    ... ayazhan
  4. 4.
    Utanip iade etmenizi beklemiyoduk zaten.

mahser gunu yuzlerinizi gormeyi nasip etsin rabbim.
    -1 ... lannoldu
  5. 5.
    götü kırık vali 350k liralık arabaya bilince sorun olmuyorken diyanet işleri makama araç alınca kıyameti koparanların da farkında olduk. allah ıslah etsin inşallah.
    1 -3 ... cpa en az 3 mil
  6. 6.
    eleştiri konusu olmasa lüks aracı iade etmek aklından bile geçmeyecek şeyhülislam özentisinin ibretlik lafıdır.

(bkz: özrü kabahatinden büyük)
    1 ... zarbut
  7. 7.
    Olay ortaya çıktığında inkar edenlere ibret fayda vermez görmez efendi. Hutbelerde bize israf etmeyin kanaat edin, sabır edin diye fetvalar verin sonrada gidin milyonluk arabayla aleme hava basın. Gavur papada gelip ucuz araçla clio idi sanırım aleme ibretlik ders versin. ibreti alem için o koltuktan kalkıp gitseniz daha isabetli olurdu. Ali Bardakoğlu ne kadar değerli insanmış. E yorumlamam bu kadar hadi hayırlı işler.
    1 ... demek isteyen adam
  8. 8.
    yüzsüzlüğüne atar yapmaya kalkan artiz beyanı.
    1 -1 ... bienvenido
  9. 9.
    " yandım şeker oğlan " oyun havası gibi bir cevap olmuştur.

https://www.youtube.com/watch?v=4P_fn3KKlVk+

almadan düşünecektin beyim. tepki olmasa güle güle kullanacaktın değil mi , nasıl içine sinecekti ?
    ... teflon
  10. 10.
    iyi, lojmanındaki jakuziyi de iade etsin.
    ... kornisten kovulan perde ruleti