bugün

nedense galatasaraylılardan çok fenerbahçe fanatiklerini düşündüren olaydır.
yahu galatasaraylılar bile transferin gerçekleşeceğine inanmıyor ama fenerbahçeliler bu adamın transferi için kap nöbeti tutuyor. adamın galatasaray" a gelme ihtimali bile fenerbahçeli fanatikleri korkutmuş demek ki. gelmez ama bir mucize olur da gelirse ne yaparlar bilemiyorum.
luis figo'yu izlemeye (?) giden insanların yönettiği kulübe gönül vermiş aklınca komiklik yaptığını zanneden sığırcık beyanatı

ha bu arada luis figo o dönem barcelona'da forma giyiyordu , 2 sene sonra real madrid'e tarihin en yüksek bonservis bedeliyle transfer olacak , nou camp'a çıktığı ilk maçta barcelona taraftarı tarafından sahaya kesik domuz kellesi atılacak kadar önemli bir oyuncuydu.

eğer bir kara kaltaksa bu espriyi (!) yapan zaten hiç kaile almıyorum , sözlerimi geri alıyorum.
ibrahimoviç'in gs'ye kaptırmasıyla sonuçlanabilir. şampiyonlar ligi şampiyonu mu yapacak takımı, ne gerek var o kadar para vermeye.
taşşak geçmeyin amk. bi an gerçek sandım sigarayı elimden fırlattım ev yanıyodu amına koyayım.
taşşak geçmeyin amk. bi an gerçek sandım sigarayı elimden fırlattım ev yanıyodu amına koyayım.
başlığı açana tek artı oyu verdiğimi gördüğüm bildirim zamanı.

napayım lan, güldüm epey.

not: 20 yılda 2 şampiyonluk yaşayan takımın emekli fanatiğiyim
güncel Önemli Başlıklar