bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    radyo dinlerken bir radyo kanalının spor haberlerinde duyduğum duyar duymaz kahkahalarla gülmeme sebebiyet veren haberdir...haberin içeriği şöyledir;

"zlatan ibrahimoviç fener'e haber gönderdi: "juventus 2.lige düşürülecek ben 2.ligde oynamak istemiyorum beni alın" ayrıca eski takım arkadaşı appiahla da konuşan ibrahimoviç "istanbulda yaşamak ve futbol oynamak için sabırsızlanıyorum" dedi"

(bkz: ronaldinho etimesgut şekerspor a beni alın dedi)*
    9 -2 ... tttddd
  2. ?.
    (bkz: nazlı yarim haber salmış gel diye)
    (bkz: resul balay)
    5 -1 ... dukur
  3. ?.
    son aldığım duyumlara göre de (bkz: david trezeguet) galatasaray'a gidiyormuş...beşiktaş da kapo'dan sonra patrick vieira ile ilgilenmeye başlamış.patrick de beşiktaş'a göz kırptığı aldığımız son duyumlar ve sıcak bilgilerdir...
    1 ... coskruno
  4. ?.
    (bkz: ibrahimovic in fenerbahçe yi satın alması)
    9 -8 ... worldlike
  5. ?.
    yarın takvim gazetesinin spor sayfasına altın harflerle 280 puntoyla basacağı haber..

(bkz: baskanım beni de al)
    1 ... martyns
  6. ?.
    (bkz: bill gates bizim şirkette bilgi işlem şefi olacakmış) *
    2 ... trablus
  7. ?.
    bu ve bunun gibi baslıkları acanlar biraz daha yaratıcı olalım biraz daha beynimizi calıstıralım.sıktınız artık.*
    3 -2 ... jordan
  8. ?.
    medya fenerbahçe'ye bu ve benzeri yıldızları yakıştırıp asparagas haber veriyorsa bu fenerbahçe ve fenerbahçelilerin suçumu dedirten başlıktır. * *
    1 -1 ... wert
  9. ?.
    herkesin saçma sapan bir haber olduğunu bildiği halde nerdeyse zlatan ibrahimovicin kendisine girilen kadar entry girilmiş olması nedeniyle beni şaşırtan başlık
    1 ... city walk
  10. 1.
    ibrahimovic fenere ''atımı hazırlayın sefer çıkıyorum'' dedi... *
    1 ... probus
kapat