1. 0.
  Her kavime dinlerin ulaşmasının ve tüm dinlerin kaynağının aynı olmasinin bir sonucudur. Haşa "Aynısı değil degistirilmisi" diyorsanız, biz zaten muslumanlar olarak islamiyetten önceki diğer dinlerin bozulduğuna o yüzden islamiyet'in geldiğine inanıyoruz. Aksine daha önce anlatılmamış olsa idi kendi içerisinde bir çelişki barindirirdi. Nuh tufani Kuran'dan hemen önceki bir olay mi ki? Diğer dinlerde hiç bir izine rastlanmasin.
  6 -1 ... kosturan yazar
 2. 0.
  Yahudiler sümerler’den, hristiyanlar yahudiler’den, müslümanlar hem yahudiler’den hem de hristiyanlar’dan çalıp çalıp “en doğrusu benim kitabım” demiş.

  Yalnız sümerler ne koymuş be!
  2 -1 ... mitolojide kokorec tanrisi
 3. 1.
  Kur'an'ı doğrulayan arkeolijik delilleri görmesine rağmen durumu yanlış yorumlayan ateist zavallılığı. ya biraz aklını kullansana... sümer yazıtlarına günümüz teknolojisiyle yeni ulaşıyor ve çözümleyebiliyoruz. peygamber o dönemde hangi teknolojiyi kullanarak yazıtlardan kopya çekmiş olabilir?.. bir müslüman için arkeoloji çalışmalarında kur'an'daki anlatımlara rastlamak zaten beklenen bir şeydir. firavun'un cesedi de bu arkeolojik dellilere örnek olarak gösterilebilir. daha da fazlası vardır ve inşallah daha da fazlası olacaktır.

  http://www.mucizeler.com/...9un-cesedindeki-deliller/
  4 -3 ... lunarliftoff
 4. 2.
  (bkz: islama karşı sürülen tez ve antitezler)
  sözlüğe geldiğimden beri (yaklaşık 4 sene oluyor) şu din muhalefeti barındıran içeriklerde tek bir ilerleme, tek bir farklılık görmedim. adamların ciddi bir argümanı yok yahu aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp duruyorlar.

  -allah varsa afrika niye aç zaa xd
  -hepsi sümerlerden çıkma ağbii
  -allah varsa allah'ı kim yarattı
  -peygamber sapık hebele hubele

  2018 senesinde hala bu salak iddialara inanan mı kaldı?
  8 -4 ... yazar x
 5. 3.
  Bazı yazar arkadaşlar arkeolojik buluntuların islamiyetin kanıtı olduğunu ve sümer ve sonrasinde ki medeniyetlerin dinlerinin bozulmuş islam olduğunu iddia etmişler ama gel gelelim gerçek öyle değil.
  Bir kere sümer toplumu tarihinde hiç bir zaman tek tanrılı değiller. Kazılarda en alt katmanlarda dahi çok tanrılı din açıkça kendini belli ediyor.

  Ve eğer sümer dini bozulmuş islam olsaydı en eski dini metinler islama daha çok benzemesi gerekirdi ama öyle değil.
  Bir çifçinin tapınağa bağışladığı ekmek ve bir kaç yumurtayı dahi kayda geçiren sümerliler tek tanrılı bir dinden yada peygamberden tek bir satır dahi söz etmiyorlar burası da ayrı bir konu.
  1 ... enkidu1986
 6. 4.
  din düşmanlarına geçit yok artık . o yıllar geride kaldı . başınız sağolsun .
  3 ... tiamat
 7. 5.
  ibrahim Tatlıses yine rahat durmadı.
  1 ... kremlinkadini