bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  şu an için gerçekleşmeyen tRANSFERDiR. DEVRE ARASINA GiRMEDEN muhtemelen bu transfer gerçekleşecektir. al saad kulübü tam 20 milyon euro yu gözden çıkarmıştır. *
  http://www.sporx.com/futbol/superlig/126508/
  1 ... serander
 2. 2.
  http://www.sporx.com/futbol/superlig/126545/
  ... serander
 3. 3.
  galatasaraylı birisi olarak trabzonspor'un maçlarını izlemek için tek bahanenin de kaybolmasına sebeptir eğer gerçekleşirse. şahsıma göre türkiye'de şu an oynayan en iyi 3 yabancıdan birisidir. geçen seneye kadar en iyiydi gözümde.
  1 ... alcoholica
 4. 4.
  kulube yakin kaynaklardan aldigim bilgiye gore yattara gitmek istemektedir, yonetim acil bir toplanti ile kararini vericektir.
  1 ... sorrow
 5. 5.
  sanmıyorum ki gerçek olsun. 30 milyon euro verdikten sonra katar'a bile gidebilecek bir sürü isimli futbolcu varken bu transfer yalan olur**.

  o değil de; yattara beşiktaş'a çok şey katar.
  ... moltisanti
 6. 6.
  trabzonspor'un kaçırmaması gereken fırsattır. zira son 2 sezondur mütemadiyen problem çıkaran ve ayrılmak isteyen yattara'yı satmak için bundan daha iyi bir fırsat geçmez ellerine. onu da geçtim. 10 milyon euro lan. kaçar mı...
  1 ... bana yapilmasin kardesim
 7. 7.
  olmamasını dilediğim transfer.
  seyirci geliyorsa avni aker'e tek sebebi var o da yattara. klüp yerine birini koymadan gönderirse bu adamı ayıp eder.
  1 ... happylover
 8. 8.
  - ve lige sampiyonluk parolasiyla baslayan trabzonspor'da rota intertoto'ya cevrildi!
  -1 ... boreas
 9. 9.
  kesinlikle bu saatten sonra olması gereken transfer. evet yattara çok yetenekli, çok yaratıcı, rakip için büyük tehlike. ancak bu adam sürekli sorun. hadi yıldız futbolcu dedik kaprisine eyvallah. ancak artık yattara 30'a merdiveni dayamış, bu mantalitedeki bi oyuncu zaten trabzon'a en fazla 2 sene katkıda bulunur. şimdi teklif edilen rakam da az buz para değil, eğer transfer gerçekleşirse türkiye tarihinde bir rekor olacak bonservis bedelini trabzon'a ödeyecek katarlılar. o paraya da yine yattara gibi iki tane topçu alınır. benim şahsi görüşüm bu yönde.
  2 ... tayk
 10. 10.
  (bkz: ulan para nelere kadirsin)
  ... surudenayrilanidealistkuzu
kapat