bugün

transferde en iyi bildiği beşiktaş'ta işe yaramayan futbolcuları almak olan galatasaray kulübünün yakınlarda gerçekleştirmesi muhtemel transferdir. ben şimdiden sizleri hazırlamak istedim yazarcıklar. sonra şok olmayın.

[görsel ]
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
gökhan gönülün 32 yaşına gelip bjk'ya transfer olmasından sonra gerçekleşecek olaydır.
beni zerre şaşırtmayacak transferdir. bu futbol komitesi ve yönetimden herşeyi beklerim.
en çok "eski fenerli sever" olan takımın, galatasaray'a kendi eski futbolcuları üzerinden çamur atmaya çalışmasıdır. Örnek mi?

(bkz: mehmet yozgatlı)
(bkz: rüştü reçber)
(bkz: ali güneş) diye gider bu 2000.* *
(bkz: ne kadar komiksin sen)
(bkz: ibrahim ibrahim) *
Hoş bir transfer olur. Orta yapamadığındandır.

Orta yapabilse madrid' de olurdu efenim.
Baltadan da insuadan da iyidir efenim.
o değilde;

(bkz: sarbi sarıoğlu)
karakteri bu transfere izin vermeyecektir zira gs ya da fb de oynayacak kadar karaktersiz değildir ibrahim üzülmez.
ibrahim uzülmez bir ruh'tur feshedilemez !
klübü değil kulübüdür. ayrıca mert nobre, mehmet aurellio, rüştü reçber vb. eski fenerbahçeli oyuncuları transfer eden beşiktaş kulübünün en emektar futbolcusunun ezeli rakibine gitmeyi düşünmeyeceğini düşünüyorum.
galatasaray'ın sabri reyiz ile birlikte muhteşem kanatlara sahip olacağının habercisidir.
olasıdır aynı zamanda. kazım kazım ın galatasaray a transfer olmasında olduğu gibi sırf bonservisi elinde olduğu için yapılabilir. emiliano insua'nın da sezon sonu gönderilmesi göz önüne alınırsa seyir zevki yüksek maçlar ve futbol sahalarında rastlanan ender olaylar bizleri bekliyor. **
sağda sabri solda üzülmez göbekte ayhan defansta gökhan zan. işte o zaman galatasaray'ı durdurabilene aşk olsun.
her an gerçekleşecekmiş gibi duran transferdir efendim. yaşı, eski performansından uzak olması ve son takımının beşiktaş olması bu transferin gerçekleşmesindeki en pozitif faktörlerdir ayrıca.

http://img88.imageshack.us/img88/457/ibogs.jpg
olsa keşke galatasaray maçları tadından yenmez efendim sodla sabri sağda üzülme ortada top yapamayan ayhanlar barışlar defansta servet aman yarabbi ne müthiş kadro 40 yaşından sonra halısahaya sadece muhabbetine giden amcaların maçlarına dönerdi.
fenerbahçeye gelmesin de nereye giderse gitsin, yolu açık olsundur.
beklenendir. sağ bek sarbi, sol bek delinho ile kupalar bizimdir.
hagi onu muhakkak sağ açıkta da deneyecektir .
hagi onu muhakkak a2 takımda da deneyecektir.
hagi onu muhakkak dmc olarak da deneyecektir.
(bkz: olamaz mı olabilir).
bugün carolden iyi oynar. evet.
güncel Önemli Başlıklar