1. 1.
  bursasporun yeni başkanı.

  edit: vay be büyük başkan 2007 de spor camiasında tanınmazken bursaspor başkanı olduğunda buraya adını yazan ilk ben olmuşum.
  her bursaspor maçının olduğu gün gibi bugün de aklımıza geldin. biz bursaspor taraftarına yaşattığın tertemiz şampiyonluk için Allah senden razı olsun. seni çok özledik Büyük Başkan. Toprağın bol olsun. Hakkını helal et...
  2 ... kevin
 2. 2.
  beşiktaş-bursaspor maçı ile alakalı olarak, "Beşiktaş artık bu konu hakkında bir adım atması lazım" diyebilme komedisine imza atmış bursaspor başkanı.

  ulan biz kaç defa bitirin şu salak kininizi, seyircimi maça gelsin demedik mi? bursa'daki maçlar için "beşiktaş taraftarını koruyamayız" diyen siz değil miydiniz? kendi kendinize gelin güvey olun sonra "beşiktaş artık adım atsın"

  ulan ilk yarıdaki maçta "beşiktaş seyircisi gelmesin, olaylar çıkabilir" diyen sen değil miydin, üstüne beşiktaş seyircisi minik komodo ejderlerini sallamazken, kendi kendine gelin güvey olan minik komodo ejderleri değil mi?

  vay efendim, beşiktaş adım atmalıymış da bursaspor taraftarı adana'da maç izlemeliymiş... bak hele bak, ramazan ayı'nda iftar vakti boş çarşıyı basıp cam, çerçeve indiren minik komodo ejderlerine de söyledin mi ha ibrahim, "ayıp ediyorsunuz?" diye... bir de bu haftaki rizespor-beşiktaş maçından maçından sonra konuşacakmış kendisi...

  sen ver taraftarına gazı, sonra da "efendim beşiktaş adım atsın" ulan düşmanlık besleyen biz değiliz ki? siz minik komodo ejderleri sezon boyunca 2 maç üst üste kazanamadan toplam 5 maç kazanıp, sezonun son 5 maçını üst üste kazanmanızı "bilek hakkı" olarak değerlendirip, şampiyonluk umudu bitmiş, yıpranmış ve kaos içindeki beşiktaş'ın maç kaybetmesinde şike arar olmuşsunuz.

  de hadi ibrahim, önce git komodo ejderlerine tasma tak sen.
  1 -5 ... paleface
 3. 3.
  erhan telli denen gazeteci sıfatlı palavracı yı tokatlamamış kişidir.
  konu ile ilgili beyanlara bakıldığında; erhan telli denen gazeteci sıfatlı palavracı nın, 'ibrahim yazıcı beni taksi beklerken bursa nın en kalabalık caddesinin ortasında yanındaki korumasıyla tokatladı' dediğini görürüz.
  bu saçma açıklama bile olayı yalanlamaya yeter. çünkü değil ibrahim yazıcı aklı başında hiçkimse şehrin en kalabalık yerinde bir gazeteciyi üstelik erhan telli gibi bi palavracı bi gazeteciyi tokatlamaz . tokatlarsa olayın ne kadar büyütüleceğini ve adam öldürmeye teşebbüsten dava açılacagını bilir.

  ibrahim yazıcı bursaspor başkanıdır. kimse unutmasın bursasporlunun da başkanıdır...
  3 -3 ... bu da mi gol degil ha soyleyin
 4. 4.
  taraftarının çizdiği görünüme paralel giden başkan. tipik yöneticilerimizden...
  -2 ... hewit
 5. 5.
  xp driverı http://www.driverguide.com adresinde bulunabilir. *
  1 -3 ... coolgoose
 6. 6.
  asla geri vites yapmayan başkandır
  -1 ... fatihavci
 7. 7.
  gözaltına alınmıştır.
  ... legendkiller
 8. 8.
  ihaleye fesat karıştırma iddaasıyla, gözaltına alınan bursaspor başkanı.
  ... dalavera
 9. 9.
  isim benzerliğinden dolayı gözaltına alınmış daha sonra yanlış anlaşılarak serbest bırakılmış bursaspor başkanı.
  ibrahim yazıcı senelerdir son derece saygın bir işadamıdır. demokrat partili olmasına rağmen ne anap ne de dyp iktidarları dönemlerinde dahi hiçbir şekilde siyasi nüfuzunu kullanarak çıkar sağlamamış, bursaspor kulübüne elinden geldiğince katkıda bulunmaya servetini vakfetmiştir.
  kendisini tüm bursa tanır.
  başkanımıza yapılan bu şerefsizliğin birileri hesabını vermelidir.
  ha öteki aranan ibrahim yazıcı'yı da herkes tanır. ki kendisi bursalı değildir. ama üçkağıtçı ve dolandırıcıdır.
  böyle biri ile bursaspor başkanını karıştırmak da yalnızca ahmaklara, aptallara ve beyinsizlere mahsustur. sayın başkanı gözaltına alan emniyet mensupları da başkan'ın bu tip işlere bulaşmayacağını çok iyi bilmektedir. ama hangi akla hizmet ibrahim başkan gözaltına alınmıştır anlamak mümkün değildir.
  sayın bursa emniyet müdürü istifa etmelidir. koca bir camiaya hakaret eden adam bu şehirden siktir olup gitmelidir...
  2 -1 ... bu boru baska boru
 10. 10.
  Gazeteci dövmüş ve buna rağmen hala yerinde durabilen kulüp başkanıdır.
  -1 ... egelidr