bugün

ibo mağara adamı ona bir şey demiyorum da bir kadının nasıl midesi alıyor onu anlamıyorum.
ibrahim tatlıseksten beklenen şeyler.
memleketin genç erkekleri bırakın parayı sırf yurtdışına gitmek için ninelerle evleniyor. Kız akıllılık yapmıştır. Kıza gömdüğü parayı size verse siz bile gider evlenirsiniz.
kız hakkında fazla yorum yok belli ki parayı verenin satın aldığı türlerden birisi. bu tarz tiplerin anne babası falan yok mu ben hep onu merak ediyorum. ulan bu adamın penisi bile 5 cm den fazla değildir.
paran varsa her kapı açılırın tematik durumu.
ibrahim tatlıseksten beklenecek hareket. beynin ikiye bölündü de yine gram akıllanmadın be ibo.
mirasa konmasın diye resmi nikah yok, imam nikahıyla pompaya devam.

para var pompa pardon huzur var.
Adam canavara dönmüş. Kadın nasıl dayanıyor aklım almıyor. Kusar insan. Yine büyük konuştum.
Ne suratının ne ruhunun çekilir yanı olmayan biriyle evlenmek için tamamen duygusal sebepler lazım. Dede mi diyecek kocişim mi diyecek artık zaman gösterecek.
Bu evlilikte paranın bi etkisi olduğunu sanmıyorum, birbirlerine aşık oldukları o kadar belliahahahahahaha.
amk dünyasında adalet yok ki. evleneceğin kadar evlendin parası olan istediği hayatı yasıyor birazda bize salın.
Paranın her kapıyı açtığının net kanıtı olabilir. ibrahim beye başarılar diliyorum.
Paranın açamayacağı kapı yok.
Acun : Ibrahim abi olgun kadindan hoslaniyor demek ki.
millet 20 -30 yaş arası kızları tercih ediyor evlenmek için. adam 40 yaşında 50 yaşında 30 yaş üstü genç olsun çıtır olsun.

e ülkede bu aralıkta kız sayısı belli. bize yaşıt kız kalmıyor. 30 yaş üstü teyzeler dullar kalıyor. hayat senin ben ta.

herkes 3 assağı 5 yukarı baksın olsun bitsin hem teyzeler evde kalmaz.
akp'den millet veklili adayı olmuş, akp üyesi dini bütün bir şahsiyet olan ibrahim tatlıses'ten bizi şaşırtmayan bir harekettir. bu arada kızda parayla evlenmiştir o ayrı.
seversiniz sevmezsiniz, kendi terazinizde tartarsınız tartmazsınız. ama bir gerçeği atlıyorsunuz.

kağıda bir kafa, sivri olmayan belirgin bir bıyık ve kıvırcık olduğu belli olacak kısa erkek saçı çizip kim olduğunu rastgele sorun. yorumlamış olduğu herhangi bir şarkıyı insanların rastgele söylemesini isteyin. ilkinde ismi ağırlıklı verilen, ikincide nameleri yapılan ibrahim tatlıses olacaktır. bu kadar benliğimize işlemiş birisi bahsettiğiniz değil 26 yaşında kadın, istediğiniz çeşit ve sayıda kadınla evlenme veya beraber olması haber olsa yadırganmayacak kişidir.

not: şöhreti ve toplumda yer etmesine atıfta bulunuyorum. medeni kanun ve yazılı olan olmayan toplumsal sözleşmelerin tamamına saygılıyım.
Bu devirde parasını yemek icin böyle adamların yanında gezecek bir cok genç kadın varken nikahlanmış olması aslında kadın açısından iyi. Boşandığında nafakasını alır, adam ölse bir miktar para kadına kalır. Ali ağaoğlu gibi senelerce sevgili diye yanında gezdirip ayrılınca beş parasız da bırakabilirdi. Yaşı kaç olursa olsun adam bekar, kadın da 26 yaşında kendilerinin bilecegi iş. Alan razı veren razı.
Banane ikiside 18 in üstünde.
Açıkçası bana ne...
Alan memnun, veren memnun...
Paranın girmeyeceği delik yoktur cümlesinin hayat bulmuş halidir.