1. 1.
  ibrahim tatlıses'in içinin güzelliğine vurulmuş güzel kızımızdır. haberdeki fotoğrafta da görüldüğü üzere mutlulukları yüzlerinden okunan çift, birinin 68 diğerinin 25 yaşında olmasını hiç takmıyor.

  sahip oldukları tek vasıfları cinsellik ve güzellik olan bazı kadınlar midemi bulandırıyor... hala sanki konunun para pulla, şan şöhretle alakası yokmuş gibi davranmaları da sinirlerimi bozuyor.

  adaletine sıçtığımın dünyasında benim genç sözlük yazarlarım iki ojeli el ile biraz kız saçı göreceğim, birini bulup aşık olacağım diye sözlükte sabah akşam kıvranırken sırf parası var diye haysiyetini, onurunu, kişiliğini satan ama öyle değilmiş gibi rol yapan kadınlar yüzünden kadınlara güvenini kaybediyor ve mutsuz oluyorlar.

  https://www.mynet.com/ibr...ask-pozu-321665-mymagazin
  18 ... manyak olmaya karar verdim
 2. 2.
  para olduğu için sıkıntı yoktur dilediği gibi pompalayabilir.
  16 ... dort
 3. 3.
  Halen kuş otüyör demek ki..
  7 -4 ... sari civciv
 4. 4.
  Aradığı aşkı kürd ibonun kalbinin güzelliğinde bulan sevgilidir.

  O aşkı Çekemeyenler pas tutmuş yüreklerini temizlerlerse, yüce tanrı, belki bir ihtimal onlara da gerçek aşkın tadını bahşeder.
  3 -2 ... bir idealistin ta kendisi
 5. 5.
  hanım kızımıza sorsan aşk ilişkisi der. nesini sevdin desen anlatırken anlarsın kolpa sıktığını. acun*şeyma gibi mesela. veya o çok meşhur bir iş adamının ( ismi aklıma gelmedi şimdi ) 80 yaşında iken 26-27 yaşında sevgilisi olan kız gibi. sadece bizde yok tabi bunlar yurt dışında da on binlerce yüz binlerce örneği var.

  sonra diyorlar ki sizin bu yaptığınız kadın düşmanlığı. oysa ki alakası yok biz görmediğimiz bir şeyi yazmıyor veya konuşmuyoruz ki. eskilerden bir laf vardı ya "para ile saadet olur mu" diye. kadınların en az yarısı için oluyor işte.
  13 -1 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2130670/+
  Kendileri Aşk meşk konularında önemli bir organımızdır.
  4 ... katalin
 7. 7.
  ne yazsam boş, göklerden gelen bir karar vardır.
  -2 ... masklavi
 8. 8.
  Sübyancı desek beğenmezler.
  2 -2 ... thelma
 9. 9.
  (bkz: kadınların güce ve paraya tapması)
  5 ... phileo sophia
 10. 10.
  Bu adamın kuşunun öttüğünden değil parası var, bizim paraya tapan kadınlarımız da kendisiyle sevgili olmayı tercih ediyor. Adamın ahı gitmiş vahı kalmış kim bununla sevgili olmak ister ki? Az mantık. Neyse kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi de azıcık iboyu yesin, hak eder. Allan kekosu..
  14 -1 ... queenn of darkness