1. 1.
  biliyorum bilcümle ulu solcusu, ful pasif, gay, ateyiz, kemalist, ecevitist *, alkolik, sarapci, lgbt üyesi götveren kardeşlerim hışımla tepki gösterecek.

  "ne intikamı ulan, hangi intikamdan bahsediyorsun sen. kıprıs'ı eco qurtarttı" diyerek bir takım ne idüyü belirsiz angajmanlar öne sürecek ama, mamafih durum bu.

  dünde dövünmüştük bu konuya, bolton un i kalın a esas duruş gösterdiği günler diyerek sevincimizi paylaşmıştık siz deyerli dostlarımızla. ("deyerli"den kastım çomar olanı deyil, yanlış anlaşılmasın sakın)

  ibrahim kalın' ın eco'nun intikamını aldığını belirtmiştik. işte akepeli olmak böyle bir şey, her ne kadan sevmeseniz de ite köpeye karşı eco'yu savunmak yane. anlayamazsınız.

  tabi siz bu durumdan da kendinizce bir bahane üretir, gres yağı gibi üste çıkarsınız ama, çamur da güneşle sınanmıyor amk.

  ama olsun, yine de insanlık bizde kalsın. biz kendimize yakışanı yapıp eco' nun intikamını aldık. artık deyer bilirsiniz, bilmezsiniz o sizin çomarlığınız.

  tabiy bu durumun nasıl gerçekleştiyini de merak ettiyinizin farkındayım. o yüzden biz susalım eco konuşsun. nato zirvesinde nasıl iplenmediyini anlatsın.

  https://i.hizliresim.com/P1My3N.jpg

  ardından da sayın kalın'ın sırf eco'nun bu zavallı haline üzüldüyü için aynı durumu iplemeyip, yalnız bırakarak john dalton'A yaşattığı kareye göz atalım.

  https://i.hizliresim.com/Gmzd12.jpg

  nasıl, vakti zamanında eco'ya yaşattıkları hacizliğin aynını yaşatmamış mı dalton'a, bence yaşatmış? ulan helal olsun be! evet.
  5 -32 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 2. 2.
  zavallı eco. keşke hayatta olsaydı da had nasıl bildirilir görseydi. ama öldü ne yazık ki. ışıklar içinde had bildirsin. ecevtistler nasıl da eksi oylama yapıyor. tabi, beyan edecekleri, bu gerçek karşısında söyleyecek bir kelamları bile yok.

  evet.
  3 -2 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 3. 3.
  ameriganın tıpkım mu kıtası gibi tıpkım atlantis gibi batmasına sebep olacak intikamdır.
  4 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  e ne var bunda?
  şu fotoğraf mı ecevit'in iplenmediğini gösteriyor?
  ibrahim kalın ın ecevit in intikamını alması
  buyur, benzeri o zaman.
  ibrahim kalın ın ecevit in intikamını alması
  17 -4 ... superman filmindeki ucan adam
 5. 5.
  (bkz: ecevitist)

  (bkz: alın bu malı burdan)
  6 ... rockonbaby
 6. 6.
  1974 de abd nin karşı olmasına rağmen kıbrıs barış harekatı nı düzenleyen ve haşhas yasağını kaldıran ecevit'in mi intikamını almış abd george washington üniversitesi nde doktora yapan ibo?

  barack obama nın beyzbol sopası elinde malum zatla konuşmasını unutmuş demek ki bunlar. *

  o değil de trump erdoğan'dan korkup suriye'den askerleri çekiyordu. noldu o iş? *
  4 ... uzakyolun yolcusu
 7. 7.
  şimdi öncelikle bu bir intikam değil, devlet teamüllerinde olması gereken bir hadisedir. dünya'ya devlet geleneğini türkler öğretmiştir. görüşmeler mevkidaşlar arasında olur. kıçı kırık bir danışman plansız programsız biçimde gelip elini kolunu sallaya sallaya elbette ülkenin cumurbaşkanı ile görüşemez. kendisinin muhatabı ibrahim kalın'dır. bu olması gereken prosedür.

  onun haricinde eğer ortada bir intikam duygusu varsa bu ecevit için değil erdoğan'ın kendisi için yapılmalı. zira cumhurbaşkanı erdoğan abd'de onbaşı statüsünde biri tarafından karşılanmıştı.

  https://www.yenicaggazete...lama-rezaleti-134351h.htm
  3 ... serdarsl06
 8. 8.
  Ecevit in intikamı diye bir şey yoktur. O ecevit in kibarlığı.

  Madem kibarlıktan anlamıyorlar. Gidere gider, çomara çomar.
  2 ... tea man
 9. 9.
  ben de sandın trump'ın odasına bir tekmeyle girip trump'ı tokat delisi etmiş. hep misvak okumanın getirisi de bu işte.
  1 ... teflon
 10. 10.
  liseli düzeyinde gaz alınan ve yorum yapılan bir dönemde yaşadığımızın göstergesi olan bir iddia. bir aralar da mitinglerde "obama karşısında bacak bacak üstüne atmak" övünme vesilesi yapılıyor idi. artık dönem "ayinesi laftır kişinin, işe bakılmaz" dönemi oldu vesselam.
  2 -1 ... usualsuspects