1. 1.
  trt 1'de yayınlanan stadyum isimli programda sunucu erdogan arikan tarafından her program 58 kere cümle içinde kullanılan rejisör. kendisi bize geçmişten çok önemli kareler izlettirmektedir.
  2 ... fizikalibilitesice
 2. 2.
  10 un vedası belgeselinin yapımcısı.
  2010 yılında her sey bir anda olmadı ile galatasaray taraftarı'nı mutlu edeceğe benziyor kendisi.
  ... harvey jacobs
 3. 3.
  güney afrikada erdoğan arkına durumu anlatırken futbol topu gerçekten yuvarlak diyerek gece gece beni güldüren adam.
  ... exogenesis
 4. 4.
  trt nin guus hiddink röportajında, cümle kurmaya kalkıştığında yüzündeki korku-endişe dolu ifade insanın içini burkuyor, kameralar önünde soyunsa bu kadar zorluk çekmezdi zannımca.
  yok yook hiç bir kurumda kadrolaşma yok!
  2 ... millervemarlboro
 5. 5.
  üzmüştür. tuncay şanlı ve fatih terim güldürmüştü ama bu adam üzdü lan.
  ... karanos
 6. 6.
  bizim vergilerimizle Brezilya'ya oraya buraya gidip gezip ; tek kelime ingilizce konuşamayarak ve bunu kendine yedirerek hala gülmeye devam eden adam. yazıklar olsun.
  ... megajardel
 7. 7.
  Facebook adresinde şöyle demiştir gündeme ilişkin :

  "okul sıralarında aşka dönüşen,opera binası önünde almanya-hollanda maçları anonsları yapan ben,14 yıl boyunca mesleğimde yaşamadığım bir şanssızlığı yaşadım.kimseyi suçlayamam.fırsatı olanlar hakkımda yazıp çizdiler.ne akpliliğim kaldı ne de başbakanın prensiymişim yalanları.gururla trt'de görev yaptım.gururla da ayrılmasını bilirim.savunmamı verdim.hakkımda gerekenin yapılmasını bekliyorum.ışık ve sevgiyle."
  ... flying dutchman
 8. 8.
  akrabamdır efendim.
  hayırsızın tekidir.*
  1 ... ben bir ateistim hepsi bu
 9. 9.
  http://i51.tinypic.com/300xzsy.jpg
  dalga geçtik falan ama adam işinden olacak yazık lan. adamın suçu neyse amk? başka adam mı yok gönderemediniz hiddink röportajına?
  ... cany13
 10. 10.
  Ek olarak yeni bir açıklama yapmıştır.

  "alt taraftaki yorumu çok sevecen beni arayıp sorduğu için yazdım.ama konuşacak durumda değilim.olayı mağdurum pozisyonuna da sokmak istemiyorum.herkese teşekkürler.bazen kazanmak kolay,kaybetmek olay oluyor.daha önce de yazmıştım.kaybetmek yolculuğumun bir parçası...ışık ve sevgiyle..."
  ... flying dutchman