1. 1.
  trabzon spor başkanı. soyadı çok uzundur. ayrıca deli gibi kupa arar ancak bulamaz.
  ... rainblack
 2. 2.
  (bkz: ibrahim ethem hacıosmanoğlu).
  -1 ... cifthasekipasa
 3. 3.
  Kabadayı kılıklı anadolu çomarı. Ne mal olduğu belli. Fenerbahçe düşmanı olması fenerbahcenin dogru yolda oldugunu gosterir.

  Tanim: bir anadolu takiminin baskani.
  2 ... catch me
 4. 4.
  küçük köyün büyük kabadayısıdır.
  2 -1 ... teflon
 5. 5.
  of ta raslarsam ayağından vurmaya karar verdiğim adam .
  1 -3 ... dinazorus
 6. 6.
  öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız.bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez demiş.

  sende kadın gibi yaşayacak onur ve insanlık yok zaten.iki kuruş parayla her şeyi diyebileceğini sanıyor kibirli suratsız.
  3 ... ablan star bebegim
 7. 7.
  Hükümetten aldığı örtülü destekle tiranlık yapan şey. Spor klübü başkanlığını bırak sınıf başkanlığı yapamaz elinde ne yetenek varsa kaçırdı (MRA ve şenol güneş) fenerbahçe ile uğraşırken takımın kimyasını bozdu maçtan başka herşey ile ilgilendiler 10larca topçu alıp o kadarını da sattılar nedensiz ve amaçsızca bu adam yıllarca suç işledi ama hükümet trabzonu kaybetmesin diye bu adama göz yumuldu. Trabzonda ve trabzonsporun her maçında çıkan olaylar hep münferit oldu hep geçiştirildi. Eminim ki sağduyulu vicdan sahibi sporsever trabzonsporlularda bu adamdan kurtulmak için can atıyor. Düşünün ya karadeniz misafirperverliği bu adamlarla tam bir korkuya dönüşüyor. Futbol oynayın terleyin siz oynarsanız hiçbir bahane ardına saklanmazsanız sizi kim durdurabilir.
  ... evilinside
 8. 8.
  tipik bir Karadenizli.
  -1 ... deli eden adam
 9. 9.
  Hayatım boyunca bu kadar objektifin bir baltaya yöneldiğini ilk kez gördüm.
  ... kecaspy
 10. 10.
  Kadınlar hakkındaki üzücü çıkışıyla kırmış, hakemleri stadyumda 4 saat tutarak Türk ceza kanunu' na göre zorla alıkoyma suçunun işlenmesine sebep olmuş başkan.
  1 ... legend of the stranger