bugün

şubat sonuna kadar hapisanede ve 252 gündür açlık grevinde olan grup yorum gitaristi idi. o tarihlerde tahliye edildi ancak sonrasında neredeyse haberi yapılmamıştı.

hala ölüm orucunda, 300 günü geçirmiş. 44 kiloya kadar düşmüş.

helin bölek 288. gününde 3 nisan'da vefat etmişti.

tersanede-kömür ocaklarında-suikastte-11 yaşında kurşuna dizilerek öldürülenlerin, kahrolsun amerika diye bağıranların haklı davasını bağırdığı için mi suçlu bu insanlar?

arkadaşlar bu insan, başka bir arkadaşının haklı ya da haksız neyse, hapis yatmasından dolayı güdüyor bu davayı. 5 yıldır sesine sözüne yasak verenlere güdüyor. şimdi o solcu terörist denilen zihniyetin arkadaşına bile bu denli bağlıyken ülkesine kalleşlik yaptığını mı savunuyor bu zihniyet? zulmün ejderha olduğu telli duvaklı yurdumuzda kavgada büyüyen bir oğul büyüttük diyor üstad, adı grup yorum..

görsel
Gün gelir devran döner.
Bu yananlar pırlanta olur.
birileri bu cahilin yaptığını yürekli bir hareket olarak görmüş ama ne yazık ki bunun intihar olduğundan bi haber zavallı.
Ölüm orucunu sonlandırmıştır.
Zaten orucu uykuya tutturuyordu, bırakması isabet olmuş.
ölüm orucu tutuyordu, ölmüş...
vefat etmiş.

https://tr.sputniknews.co...-gokcek-yasamini-yitirdi/
Sünni kökenli olduğu halde (diyarbakırlı sünni kürt helin bölek gibi) cenazesi provakatif bir şekilde cemevinden kalkan, (belki devşirme ermeni olan.) hiç uğruna gitmiş sempatizan. Pkk sanatçısı Şivan perver ne kadar terörist sevici ve değersizse kendisi de aynısıydı..
ibrahim için büyük gürültü koparanlara sorum; özdemir sabancı, selim kiraz, burakcan karamanoğlu gibi insanlar bir suçları yokken dhkpc tarafından öldürülürken vicdanınız neredeydi ?
Tatile mi çıkmıştı yoksa ?
Bu yüzden helin ve ibo gibiler nickimde değil.

Gönül isterdi ki tamam kimse ölmesin, kendilerini bir hiç uğruna bitirmesinler. Bizzat dhkpc talimatıyla kendilerini kurban etmişlerdir. (Zira dhkpcde pkkdan daha sıkı bir örgütsel adanmışlık söz konusudur.) ama bu topraklar şehit kanıyla doluyken, terör o kadar masum insanımızı bizden almışken ortada yürek parçalayacak ağıtlar yakacak bir durum da göremiyorum vesselam.
Gündem şu anda coronavirüs olacaktır ve ol-ma-lı-dır, bir grup değersiz ve akılsız pkk dhkpc sevici değil.
Ve terör yüzünden hayatını kaybeden suçsuz insanlar, helin ve ibo gibilerinden daha değerli ve daha fazla hatırlanmaya layık emin olun.
Benim gözümde katilleri, bu insanların beynini dolduranlardır.
Solcu ve kürtçü yatağı ekşide bile fazla ilgi görmüşlüğü yok, burada bu tür başlıkları uplatan ak troller yüzünden gündeme taşınıyor.
Edit : bir yerde 35 bir yerde 40 yaşında olduğu yazıyor, daha yaşı üzerinde bile görüş birliğine varamamışlar amk. *
Ama keşke böyle bir sey yapmasıydı çünkü bu kokuşmuş düzen böyle değişmeyecek.
kalsaydi çok daha faydali olacaktı.
Cartayı çekmiştir hahaha.

Bütün teröristlerin soyu kurutulmalıdır bak kanı demiyorum soyu.

Sonra soylarıyla uğraşıyoruz ve bu ülke bir türlü rahat edemiyor.
Ne uğruna öldüyse iki gün sonra unutulacak . Oysa yaşayarak, fikirlerini anlatarak daha faydalı olabilirdi. Ölüm bir kacis ve intihardır.
yaşamına devam etmektedir.
kanıt: https://facebook.com/gokcekilac
Kırmızı başlıklı kız gibi kafasında kırmızı başlıkla gördüğümüz son fotoğraf karelerinde pek bir huzurluydu.

Belki de ölüm ona mutluluk ve huzuru getirdi. Belki de yaşarken hiçbir zaman bu topraklarda mutlu ve huzurlu olamayacaktı.

Darısı diğer Türkiye Cumhuriyeti topraklarında yaşarken mutsuz ve huzursuz hissederek benzeri eylemler yapanların başına diyelim.

Çünkü huzur ve mutluluk onlar için ölümün ta kendisi oluyormuş izlenimlerimiz kadarıyla.
TÜRKÜLER susmaz, halaylar sürer.
https://t24.com.tr/amp/ha...__twitter_impression=true

Aleyhine ifade veren itirafçı itirafının geri çekilmesi talebinde bulunmuş ve polis işkencesi altında ifade verdim demiş.
"ibrahim gökçek öldü." haber başlığını okuyunca akla gelen ilk şeyin "melih gökçekin oğlunun coronadan ölmesi." olması gibi bir durum vardır ki; yarılarak gülmeye sebebiyet verir.
bu arada başına gelen ben değil tabiki, bir arkadaş..
görsel

https://t24.com.tr/haber/...ini-talep-ediyorum,877822
polis yakınımdan duyduğuma göre kayseri'de ülkücüler tarafından cesedi çıkarılmış kişidir ve polis kimsesizler mezarlığına taşımak zorunda kalmış bayram öncesi. bunu da öğrenmişler ve tepkili girişimler devam etmekteymiş. her ne olursa olsun, ister devrimci ister terörist cesedine zulmetmek bu kültüre terstir. adam ölmüş artık bu dünyalığı kalmamış. cesede işkence etmek yozlaşmadır, yabanileşmedir. insanlığa terstir.
Geberik leştir.
Kendini leş etmeye meraklı sözde grup özde örgüt arkadaşları varsa, onlar da telef olsun mümkünse.
(bu başlığa i. melih gökçek'le ilgili diye sanıp, ne demişler, niye adını eksik yazmışlar acaba diye tıkladım açıkçası. kendisini tanımazdım, grubunu eh işte.)

davasından(hukuki olan), düşüncelerinden bağımsız olarak bi şey diyeyim. eylemin temel hedefi halka sesini duyurmak değil midir? bu ülkede kendimi öldürüyorum, ölüm orucundayım falan ile direniş yapılmaz. hatta insanlar intihar etti diye daha da nefret eder. anca arkandan birileri o ölümsüzdür der, sonra unutulur. bunun örnekleri yok mu ülkede...
illa eylem yapacaksan yaşayacaksın. ölürsen sözün biter, yaşadıkça sesin çıkar. öleceksen ecelinle öl, kendini öldürme. yazık etmiştir kendine...
Beýni yıkanmış Kayserili dhkp-cli şahıs.

Ölüm orucunu bıraktırmayan ve ölmesini isteyen bu grup yorum denen terörist oluşumdu. işin kötü tarafı, bu şahsın karısı sultan Gökçek de grup yorum üyesi. Korkunç! Kocasının bok yoluna ölüm orucu tutup ölmesini kutsayacak kadar kafayı kırmış birinden söz ediyoruz.

Tamamen zıt görüşlü bir Türk milliyetçisi olarak düşünüyorum ve ölüm orucu yahut bazı orospu çocukları gibi intihar saldırısı v.b. rezalet eylemlerin motivasyonunu anlamıyorum. Ben milletimi canımdan çok seviyorum. Dolayısıyla soydaşlarım hiçbir yerde Türk oldukları için zulüm görmesinler istiyorum. Bir tarihçi olarak da milletimin ve devletimin menfaati için kaynak toplayıp akademik makaleler yazıyorum. ibrahim Gökçek ve karısı tam olarak ne istiyor bilmiyorum. Sanırım karşılıklı konuşsak şu "ezilen halklar" ve fukara edebiyatını yaparlardı. Madem fakirlik ve sömürüyü ortadan kaldırmak istiyorsun, o zaman çok çalışıp bir iş kurup yanına gayet yüksek maaşa çalışan alıp, pek çok kişiyi istihdam edebilirdin. Kendi kapının önünü süpürmüş olurdun ve kapitalist patronlara karşı adil bir işveren olurdun. Ezilen halklar zırvası ise tamamen zırva. Türkiye'de ezilen tek halk Türklerdir. Türk bu ülkeyi kurduğu halde hep "faşist" olarak yaftalanmıştır. PKK Türk'ü vahşice katletmiş, geleceğini çalmış fakat Türk hep Türk olduğu için cezalandırılmıştır. ibrahim Gökçek aslında Türk milletine kin ve hınç duyan, Türk'ü yok etmek isteyen biriydi. Derdi öyle işçi emekçi falan değildi. Bunlar işin artistliği, kılıfı.

ibrahim Gökçek son röportajında karısıyla evlilik yıldönümünde turşu suyu içmek istediğini söylemişti. ibrahim Gökçek Kayseri'de sıradan bir vatandaş ve bir müzisyen olarak karısıyla mantı yerken turşu suyu içebilirdi. Fakat bir terörist olarak ölmeyi seçti. Bir hiç uğruna... Herkes kendi seçimlerinin sonucunu yaşar.
solun türkiye'de niçin asla başarılı olamayacağının kanıtı olan şahıs. çünkü sol tam olarak budur. kandan ve ölümden beslenir. türkiye cumhuriyeti ve türk milletinin aleyhine ne iş varsa orada mantar gibi biter.

bu salak ve maşa olan şahıs da kayserili sünni, standart bir ailenin çocuğu iken elini bunlara vermiş ve kolundan sonra da kellesini kaptırmıştır. kafayı 1940'ların sovyetlerine sabitlemiş, gerçekten komünizm gelse o cehennemden kaçıp amerika veya avrupa'ya kaçacak kadar gerçeklerden kopuk biri olduğu belli. bir de belli ki kürt faşisti. pkk türk solunu davar gibi güdüyor malum.

bu herife ve helin bölek'e ölüm orucu yeleğini giydiren arif sağ'ın gelini pınar aydınlar var ya, o işte hayatına gayet güzel devam edip pkk borazanlığı yapıyor. gayet güzel besleniyor, yüzünü gerdiriyor falan. ölüme gönderdiği ibrahim ve helin ise toprağın altında.
bütün sol örgütlere baktığımızda özünde terör vardır. dolayısıyla ibrahim gökçek bir teröristtir. hemen hemen her solcunun hayatında bir dönem dinlediği grup yorum "dağlara gel dağlara", "şu dersim'in dağları vay le le le vay" falan derken çiçek toplamayı kastetmiyor herhalde.

bu ibrahim gökçek denen kişi büyük olasılıkla ailesinden kabul görmemiş, sevgisiz büyümüş biriydi. genellikle ailevi sorunları olan kişiler, ülkede aileyi temsil eden devlete düşmanlık besliyorlar.
pek çok türkmen alevi vatandaşımızın tepkisine neden olan terörist. cesedini cemevinden kaldırmıştı grup yorum ve dhkp-c teröristleri. halbuki adam alevi bile değil. ailesi sünni ve belki kendisi hiçbir dine de inanmıyor.

islamcı terör örgütlerine sünniler, dhkp-c'ye aleviler ve kürtleri kullanan ermeni terör örgütü pkk'ya da kürtler en üst perdeden tepki göstermeliler. türkiye cumhuriyeti hepimize yetecek kadar yüce bir ülke.
ırkçı mıyım neyim bu soy ismini görünce tüylerim diken diken oluyor. bu aile üyelerine toptan nefret duyuyorum.