bugün

Getir'den alışveriş yapmama sebebi.
soyadında anlaşacağı üzere ak partilidir. nasıl espri ama.
bunun yüzünden getir kullanacağım varsa kullanmıycam.
ısrarla söylüyorum filmleri skeçlerinden çok farklı.
izlemeye değer. hatta kesin izlenmeli.
filmlerin genel esprili havası yanında oraya buraya serpiştirilmiş ince espriler var.
filmleri çok dikkat çekici.
izlendikçe daha çok anlaşılan filmler.
bence ileride daha güzel şeyler çıkacak.
bi küçük esnaf, bi yol arkadaşım hepsi güzel filmler ama oturup sakin sakin izleyeceksin.

bu arada belirteyim büyükak filmlerde, skeçlerde olduğundan daha iyi hatta çok daha iyi. karşılaştırılamaz bile.
skeçlere bakıp filmleri izlenmez diye düşünmeyin. çok farklı.
star da oynuyor şimdi küçük esnaffilmi.
Abi bu itici adamları çıkarmayın lütfen karsimizaa yaa karşıma çıktığı an kanal değiştirmek zorunda kalıyorum.
kendisi uzaktan akrabamdır.tanışıklığım yoktur.sanatını pek sevmem*.
başarılı bence güzel senaryo yazıyor yalnız şu sürekli söylediği "inanılmaz ya" gibi kelimeler çok itici hale getiriyor kendisini. sürekli her olaya bununla aşırı tepki veriyor gibi onun dışında işini bilen samimi birisi gibi.
Doğal bir hali var. Ondan ben takdir ediyorum kendisini. Evet.
görsel
Bu kadar ağır eleştirilmesinin sebebi nedir merak ediyorum. Siyasi olarak nötr birisi hani öyle bir neden de bulamadım.

Yol arkadaşım 1 ve 2 birde küçük esnaf filmleri kötü değil iyi de değil orta halli filmler ama güzel potansiyeli olan biri diye düşünüyorum.
Acun babaları olmasa bir baltaya sik olamayacak
Ama acunn sağolsun böyle dallamalar gerizekalilar para kazanıyor..

Sikem böyle adaleti...
Yanındaki iki arkadaşıyla birlikte yaptıkları program ile Türk mizahını duraklama hatta gerileme dönemine sokmuş arkadaş. Oyunculuk konusunda da vasat diyebiliriz. Fakat talk show konusunda felakettiler. Neyse ki çok uzun sürmedi.
bkm cok guzel hareketlerden sonra klasik turk tv show dunyasinda kaybolmus mu desek yoksa olmayan boktan buyusune mi kapildi desek bilemeyiz. sonuc olarak bizlerden cok kazaniyormu evet. guzel bir esi iyi maddi durumu ve tutan projelerde yer almasiyla. yazdiklarimizin veya soylediklerimizin skinde olmadigi bir unlu.
Üç adamı beatles gibi düşünürsek bu adam ringo star’dır. Oğuzhan lennon, eser de paul mccartney’dir, kafamda böyle bir benzetme kurmuştum.
Nasıl ünlü olduğu neden bilinmiyor? Bence gereksiz yere fazla dövülüyor. Nasıl gereksiz yere övülene uyuz oluyorsam gereksiz dövülene destek çıkasım geliyor arkadaş.

Bu adam bkm projesi olan mutfak ekibine girdi mi? Girdi. Orada birşeyler yapıp dikkat çekti mi? Çekti. Sonrasında biraz acun medya durumlarıyla televizyonda yer buldu mu? Buldu.

Şimdide buradan elde ettiği isimle filmler yapmaya başladı fragmanlari hariç hiçbir filmini izlemedim sadece 10 dk bkm sayfasında yayınlanan küçük esnaf filminden bir kısmı izledim hiçte kötü olduğunu düşünmüyorum. Biraz amerikan biraz yerli takılıyor hafiften bir hangover havası seziyorum hatta şu oğuzhan ile yaptıkları son filmde sadece fragmanları izlemiş olmama rağmen zach galifianakis in "git başımdan" filminin çakma tadını almış olsam bile zararlı bulmuyorum.

Üretiyor aşırı hevesli ve bence gereksiz yere ezmeye çalışmak kötü niyetli duruyor.

Bence Mizahı fena değil daha iyi işler yapacak.
nasıl ve neden ünlü olduğu bilinmeyen kişilerden.
komik desen değil, sempatik desen hiç değil, neresinden tutsan anlamsız kalıyor.
arda ile omuz omuza programında eğlenceli bir pazar geçirmeme sebep olmuş kişidir. izlemek isteyenler için: https://www.youtube.com/watch?v=nzrI59vJ4Yw
sevilmediği halde gerek sinemada gerek çıktığı programlarda izlenmekten vazgeçilmeyen garip bir bursa çocuğu.
Kusura bakmasın ama tvde görünce kanal değiştirdiğim bir çok isimden birisi. Sevgili eser gibi bu da yılmaz erdoğan kontenjanından piyasaya sürülmüştür. Senaryo falan yazıyor sanırım. Galiba komik olduğunu da düşünüyor, ya da birileri tarafından "komiksin" diye gaza getiriliyor. Ben hiç komik bulmuyorum. Aga zorla güzellik olmaz. Bir komedyen görüntüsü çizemedi hiç. Bkm kadrosunda şöyle eğlendirebilir nitelikte toplasan en fazla 3-4 kişi var. Bunlardan birisi şahin ırmak bana göre.
Bir de (bkz: ibrahim kırkayak) vardır.
Trt spor spikeri.
Senarist olarak çok başarılı, oyunculukta da öyle. Ama komedyenlikde sıfırın altında. Küçük esnaf a bakıyorum aşırı guzeldi. 3 adamda belirgin olabilmek için ortaya attıklarını görünce bu o değilmiş gibi.
Özellikle 'inanılmaz ya! Bu nasıl bir şey ya!' Gibi gereksiz cümleleri tekrar Edip durması bayiyor. TV de eser, sinemada ibrahim, müzikte Oğuzhan olurlarsa tek tek gayet başarılı olabilecektir.

Not; eski yayınlardan videolar izliyorum programın devam Edip etmediğini bilmiyorum. Belki de onlar da farkedip bölünmüştür?
kendini komik sanan bir komedyen.

görsel
adam şaka maka çok iyi bir senarist ve oyuncu.

cem yılmaz ın ali baba vs filmlerinden sonra ilaç gibi geldi be.
yılmaz erdoğan ın en büyük pişmanlıklarından biri.

diğerleri için (bkz: çok güzel hareketler bunlar oyuncu kadrosu)
güncel Önemli Başlıklar