1. 121.
  bu çocuğun özgüvenine ve rahatlığına bayılıyorum.
  1 ... liz queen
 2. 120.
  Yanındaki iki arkadaşıyla birlikte yaptıkları program ile Türk mizahını duraklama hatta gerileme dönemine sokmuş arkadaş. Oyunculuk konusunda da vasat diyebiliriz. Fakat talk show konusunda felakettiler. Neyse ki çok uzun sürmedi.
  2 ... fanta diye biliyorum ben
 3. 119.
  suu arkadasi unlu yapabilmek icin kivranan bir kitle var medyada...

  yeminle bak hr hareketinden iticilik akan bu arkadasi daha cok unlu yapalim, daha meshur olsun diye seklden sekile giriyorlar...yok olm olmayacak iste ugrasmayin.
  1 ... wake up neo
 4. 118.
  bkm cok guzel hareketlerden sonra klasik turk tv show dunyasinda kaybolmus mu desek yoksa olmayan boktan buyusune mi kapildi desek bilemeyiz. sonuc olarak bizlerden cok kazaniyormu evet. guzel bir esi iyi maddi durumu ve tutan projelerde yer almasiyla. yazdiklarimizin veya soylediklerimizin skinde olmadigi bir unlu.
  ... ekrem abi
 5. 117.
  Üç adamı beatles gibi düşünürsek bu adam ringo star’dır. Oğuzhan lennon, eser de paul mccartney’dir, kafamda böyle bir benzetme kurmuştum.
  -1 ... fizulislermuduru
 6. 116.
  Nasıl ünlü olduğu neden bilinmiyor? Bence gereksiz yere fazla dövülüyor. Nasıl gereksiz yere övülene uyuz oluyorsam gereksiz dövülene destek çıkasım geliyor arkadaş.

  Bu adam bkm projesi olan mutfak ekibine girdi mi? Girdi. Orada birşeyler yapıp dikkat çekti mi? Çekti. Sonrasında biraz acun medya durumlarıyla televizyonda yer buldu mu? Buldu.

  Şimdide buradan elde ettiği isimle filmler yapmaya başladı fragmanlari hariç hiçbir filmini izlemedim sadece 10 dk bkm sayfasında yayınlanan küçük esnaf filminden bir kısmı izledim hiçte kötü olduğunu düşünmüyorum. Biraz amerikan biraz yerli takılıyor hafiften bir hangover havası seziyorum hatta şu oğuzhan ile yaptıkları son filmde sadece fragmanları izlemiş olmama rağmen zach galifianakis in "git başımdan" filminin çakma tadını almış olsam bile zararlı bulmuyorum.

  Üretiyor aşırı hevesli ve bence gereksiz yere ezmeye çalışmak kötü niyetli duruyor.

  Bence Mizahı fena değil daha iyi işler yapacak.
  2 -1 ... kurtcebe noyan
 7. 115.
  nasıl ve neden ünlü olduğu bilinmeyen kişilerden.
  komik desen değil, sempatik desen hiç değil, neresinden tutsan anlamsız kalıyor.
  7 -5 ... kedilerinbabasi
 8. 114.
  arda ile omuz omuza programında eğlenceli bir pazar geçirmeme sebep olmuş kişidir. izlemek isteyenler için: https://www.youtube.com/watch?v=nzrI59vJ4Yw+
  1 ... survivebeybi
 9. 113.
  sevilmediği halde gerek sinemada gerek çıktığı programlarda izlenmekten vazgeçilmeyen garip bir bursa çocuğu.
  ... survivebeybi
 10. 112.
  Kusura bakmasın ama tvde görünce kanal değiştirdiğim bir çok isimden birisi. Sevgili eser gibi bu da yılmaz erdoğan kontenjanından piyasaya sürülmüştür. Senaryo falan yazıyor sanırım. Galiba komik olduğunu da düşünüyor, ya da birileri tarafından "komiksin" diye gaza getiriliyor. Ben hiç komik bulmuyorum. Aga zorla güzellik olmaz. Bir komedyen görüntüsü çizemedi hiç. Bkm kadrosunda şöyle eğlendirebilir nitelikte toplasan en fazla 3-4 kişi var. Bunlardan birisi şahin ırmak bana göre.
  -1 ... sairceketli