1. 1.
    leman dergisi yazarı.

(bkz: hastroloji)
    3 ... lilith
  2. 2.
    çok güzel hareketlerde güzel skeçler yazan gözlüklü bir arkadaş. yeni katılmış sanırım.
    1 ... thenis
  3. 3.
    20 ağustos 1983 yılında istanbul'da doğmuştur.Uludağ üniversitesi iktisat bölümünden mezun olmuştur.Bursa'da gazeticil yaptı ve bazı dergilerde çeşitli yazıları oldu.Şimdilerde ise Bkm Mutfak kadrosunda yer almaktadır.

kaynak: http://www.bkmmutfak.com
    ... semi
  4. 4.
    çok güzel hareketler bunlar kadrosuna son katilan isimdir. 1983 yılında istanbul'da doğmuştur.uludağ üniversitesi iktisat bölümünden mezun olmuştur. bursa'da gazeticilik yapmistir (bkz: olay).

cesitli dergilerde yazilari mevcuttur (bkz: leman) (bkz: lemanyak)

ayrica cok güzel hareketler bunlar kadrosuna katilmasinda arkadasi eser yenenler in çok büyük kıyağı olduğu rivayet edilmektedir.
    2 ... ordabiyerde
  5. 5.
    bir zamanlar leman koridorlarında sık karşlaştığımız bir yazar...
    1 ... anticix
  6. 6.
    bugün yayınlanan bölümde ıssız adam ı ti ye alan skeciyle kendimden geçmeme neden olmuş oyuncudur,yazardır kendileri. o değilde birara gözlerim falan doldu. ya bu adamın yazım kabiliyeti gittikçe iyileşiyor ya da benim sinirlerim bozuk. ancak bu adama dikkat diyorum. son bölümlerde gerek yazdıkları gerek oyunculuğuyla öne çıkmaya başlamıştır. yalnız şu tükürük olayının bir çaresi yok mu yahu?
    2 ... benbunlarikimseyeanlatmadim
  7. 7.
    ''çok güzel hareketler bunlar'' ekibinin en vasat oyuncusu, en zayıf halkası.
    2 -23 ... olursemkantinegelmeistemem
  8. 8.
    bkm mutfak'ın en yetenekli oyuncularındandır.
    6 -1 ... mig14
  9. 9.
    eski olay gazetesi yazarıdır.
    çgh'de de bursayı ve türkiyeyi yarmaktadır.
    3 ... my depressive symphony
  10. 10.
    başarılı yazarlık ve oyun yeteneğini görüntüsünün perdelemesi durumu.
    1 ... firstman