1. 1.
  on ikinci nesil yazar,

  fantastic four mübarek...
  2 -1 ... aleyna tilki
 2. 2.
  Taze kan olsak da ruhumuz eski olabilir. Hoşbulduk.
  2 ... ibo mahmut izzet alisan
 3. 3.
  benimlen polimiğe girme.
  2 -1 ... liz queen
 4. 4.
  Bugün inanılmaz zinde uyanan yazar. Enerji patlaması yaşıyor durduramıyoruz. Gerçi Hafta içi biriktirdiği uykuları tatil günlerine saklamak istese de biyolojik saati maalesef izin vermiyor. Olsun yaşlandıkça daha az uyurmuş insan.
  -1 ... ibo mahmut izzet alisan
 5. 5.
  Haftaya bomba gibi başlamaya çalışan ama gördüğü rüyalar nedeniyle bombası biraz içinde patlayan yazar. Keşke her sabah hafızamız resetlense diye düşünmüyor değil. Neyse kahvemizi içip işimize gücümüze bakalım derdinde kendisi.

  Neyse Gaza gelin hadi iyisiniz yine.
  https://open.spotify.com/...si=PQ0BJ6VpQL29BokBaliQBQ
  1 ... ibo mahmut izzet alisan
 6. 6.
  Bugünü de pazartesiymiş gibi yaşayan değişik yazar. Ayakları geri geri gitmesinden belli oluyor zaten. Nedense bugün çok yorulacağı kanaatindeyiz. Gaza gelsin diye 3 tür şunu dinliyordur.

  https://open.spotify.com/...si=xxYmjNKaRQeMSMKFHYrwUg

  Yanlış şakıyı paylaşmıştır demin.

  https://open.spotify.com/...si=IjBIIjt6RLyVnkKEZOYN4g
  ... ibo mahmut izzet alisan
 7. 7.
  Bazen rezillikten haz aldığını düşündüğüm yazar. Koltukta uyumak nedir mk?. Her yeri tutulmuştur bugün. Neyse.. şunu dinlesin de enerjisi yükselsin hemen.

  https://open.spotify.com/...si=KRcsDH7WRsuOINLQAUuKEA
  2 -1 ... ibo mahmut izzet alisan
 8. 8.
  ibo, birilerini pezevenklerin elinden kurtarmasıyla diğerlerinden ayrılır.
  ... talihsiz sokak kedisi
 9. 9.
  Bu sabah mide ağrısıyla uyanan yazar.. kendi nickaltına yazdığı için ezik olduğundan falan bahsedilmiş ama hiç alakası olmadığını düşünüyor. Sonuçta kendi nickaltısı.. hiç kimseye karışmadığı halde neden sataşıldığını merak da etmiyor açıkçası. Bir boşvermişlik seziyorum uzun zamandır.
  -2 ... ibo mahmut izzet alisan
 10. 10.
  Bu kadar enerjiyi nerden buluyor merak ettiğim yazar. Halbuki bu hafta 3-4 saat uyumasına rağmen bugün De fişek gibi uyandı. Hayattan bezmiş ergenleri gördükçe sanırım daha bir motive mi oluyor nedir?. Yaşlandıkça maximus crixus gibi oluyor sanırım. Ama zamanın en büyük deformasyonu tecrübe gibi geliyor ona.Tecrübe kazandıkça insan, çocukluğunu kaybediyor kafan bir değişik oluyor daha farklı bakıyorsun sanki.
  -1 ... ibo mahmut izzet alisan