1. 1.
  saçları küt kesim kumral ya da sarışın olan bu hatunlar nedense birbirinin kopyasıymış gibi altlarına daracık kotlar giyinip oldukları yerde göbek atarlar. akranları diskolarda, barlarda transa girerken onlar gençliğinin en güzel yıllarında; vücutlarını ibrahim tatlıses'e vücudunu teşhir edip kısa yoldan köşeyi dönmekle harcarlar. ayrıca metalci gençliğin ortamlarda güzel kız bulma sorunuyla da her metalcinin rüyalarını süsleyen kimselerdir.
  11 -5 ... vandalkepceoperatoru
 2. 2.
  Bu hatunları konser dışında gördüğümüzde ağzımızın suyu akar vesselam gelin görün ki yakınınızda bi yerde konuştuklarında,az önce istemdışı oluşan eylemin gereksiz olduğuna kanaat getirilir.Normal konuşmaları bile bir zılgıt havasındadır bu kızların.
  4 ... simitcikahvecigazozcu
 3. 3.
  ibo nun bu kızları bünyesinde kadrolu olarak çalıştırdığı düşüncesini bende uyandırmıştır.
  1 -1 ... vasifsiz isci
 4. 4.
  taş gibi oldukarından kafaya poşet geçirme olayı yerine ağıza koli bandı yapıştırma aksiyonuyla beraber olunabilecek hatunlar.
  3 -2 ... siyahbeyazkizil
 5. 5.
  birde ibo'nun etrafın da salakça göbek atan versiyonları olan kızlardır.
  1 ... istanbul icin efkar vakti
 6. 6.
  (bkz: kiroyum ama para bende)
  2 -1 ... soyle-boyle
 7. 7.
  (bkz: kör atın kör alıcısı olur)
  1 ... tfcvbg
 8. 8.
  ibrahim tatlıses konserlerinin olmazsa olmazları haline gelen hatunlar. "bir tombala vurur da ibo beni dansöz yapar mı" edasıyla kıvırtıp dururlar.
  3 ... chilavert
 9. 9.
  bellerine bağladıkları üzerinde gümü$ümsü pullar bulunan renkli hedelerle de vizyonlarına vizyon katar bu hatunlar. hayır kıro olmasına kıro ama izlenirlik sağlamıyo da değil.
  2 ... dom dom bullet
 10. 10.
  şarkıya kulak tıkayıp atak yapmayı gerektiren hatunlardır.
  1 ... avbarisco